iRobot Roomba 896 promocja 2021

Cena1649.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:iRobot
Kategoria:Odkurzacze
Wysokość 9.2 cm
Szerokość 35.3 cm
Kolor brązowy, czarny
Rodzaj automatyczny

Opis

iRobot 896 iRobot Roomba® 896Zwiększona produktywność, sprząta sierść zwierząt, łączność Wi-Fi iRobot Roomba 896 - CHARAKTERYSTYKA Szczotki AeroForce™Specjalnie profilowane gumowe szczotkiAeroForce™ rewolucjonizująsposób odkurzania i wymagająmniej konserwacji.

Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteśPołącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Raporty pokażą Ci jak długo sprzątał Twój robot, wraz z ilością miejsc bardzo zabrudzonych.

dodatkowo możesz otrzymywać powiadomienia o zapełnieniu pojemnika na brud oraz konieczności wyczyszczenia podzespołów. Nietrudne i produktywne sprzątanie włosów i sierści zwierzątSpecjalnie profilowane gumowe szczotki AeroForce™ zapobiegają wplątywaniu się przewodów, włosów i sierści, dzięki temu Roomba może codziennie skutecznie walczyć z brudem na Twoich podłogach.

rewolucyjny design z zaawansowaną głowicą czyszczącą Odkurza samodzielnie przy użyciu inteligentnejnawigacji iAdapt® - adaptacja do warunków otoczenia Pracuje na wszystkich rodzajach podłóg Odkurza pod meblami i dookoła przeszkód Sprząta wzdłuż krawędzi i ścian System Dirt Detect II generacjiz trybem Persistent Pass Sprząta według harmonogramu, który jest stosowny dla Ciebie Akumulator litowo-jonowy zezwala na nieustanną pracę do 60 minut (Testowane na twardych podłogach w Laboratorium iRobot.

Czas pracy może się różnić.) Samodzielnie powraca do stacji dokującej i samoczynnie inicjuje cykl ładowania akumulatora wyłapuje i unika schodów i innych uskoków Wysokowydajny filtr AeroForce przechwytuje 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów Zderzak z czujnikiem dotykowym Wirtualna Ściana Dual Mode – dwa tryby pracy: Wirtualna Ściana albo Ściana typu Halo.

System Anti-Tangle zapobiegający wkręcaniu się frędzli i przewodów zastrzeżony 3 - stopniowy system sprzątania Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud informuje, kiedy należy go opróżnić Wielokrotne czyszczenie każdego fragmentu podłogi Zbiera sierść zwierząt Nie musisz specjalnie przygotowywać pomieszczenia rośliny, posłania zwierząt - to one sprawiają że dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody.

Roomba potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, by mogła odkurzyć mieszkanie. Zastrzeżony, 3-stopniowy system sprzątania Działa to tak: wirująca szczotka boczna wymiata wzdłuż ścian i krawędzi, szczotki umiejscowione pod robotem współdziałając jak szczotka i szufelka zbierają kurz, który jest zasysany do pojemnika.

iRobot Roomba 896 wymiata konkurencję 5x obszerniejsza siła ssąca w porównaniu z poprzednimi seriami iRobotaRoomba. Najlepsza dla alergików i posiadaczy zwierząt Dzięki filtrowi AeroForce™ iRobot Roomba 865 jest genialnym produktemdla osób cierpiących na alergie, a także właścicieli zwierząt domowych.Robot sprząta nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu.

Po prostu ustawharmonogram pracy robota i zajmij się bardziej błogimi sprawaminiż odkurzanie, ciesząc się jednocześnie z czystych podłóg. Sprząta wzdłuż ścian i krawędzi Wirująca szczotka boczna zgarnia skażenia wprost pod przeciwbieżnie obracające się szczotki, czyniąc iRobota Roomba niezwykle skutecznym w trakcie sprzątania wzdłuż ścian i krawędzi.

Odkurza wszystkie warianty podłóg bez problemu wjeżdża na dywany i wykładziny, pokonuje listwy i progi Znajdź optymalnego robota Porównaj zróżnicowane modele, by wybrać stosowny dla swoich potrzeb. Atrybuty robota Nowość!

Nowość! Nowość! Roomba 615 Roomba 680 Roomba 696 Roomba 886 Roomba 896 Roomba 965 Roomba 980 przejrzyj sprawdź zobacz sprawdź zobacz przejrzyj przejrzyj Sprzątanie wszelkich rodzajów podłóg opatentowany 3-stopniowy system sprzątania 5x obszerniejsza moc ssąca * 5x pokaźniejsza moc ssąca * 5x obszerniejsza moc ssąca * 10x większa moc ssąca * Czas pracy do 60 minut ** do 60 minut ** do 60 minut ** do 75 minut ** do 60 minut ** do 75 minut ** do 120 minut ** automatyczny powrót do bazy i ładowanie Skoncentrowane sprzątanie Dirt Detect ™ Harmonogram pracy Łączność z Wi-Fi ® Szczotki zapobiegające wplątywaniu nad wyraz skuteczny filtr Sprzątanie całego poziomu Ładowanie i wznawianie sprzątania Raporty pokrycia powierzchni Clean Map™ indywidualne ustawienia sprzątania powiększona produktywność na dywanach Carpet Boost * W porównaniu z robotami Roomba® kolekcji 600 i 700 z systemem AeroVac ** Przetestowane na podłogach twardych w Laboratorium iRobot.

Czas pracy może się różnić.