iRobot Roomba Combo J7 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem iRobot Roomba Combo J7 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7 (C715840)
3499.00
ELECTRO.pl
Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7 (C715840)
3499.00
Avans.pl
Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J7 (C715840)
3499.00
Media Expert

Parametry

Producent:iRobot
Kategoria:Odkurzacze

Opis

Czas na Twój odpoczynek produkowany, by radzić sobie w unikatowych warunkach Robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ unika zagrożeń w postaci „niespodziewanek" pozostawionych przez zwierzęta czy przewodów od ładowarek.

namierza je, korzystając z systemu nawigacji PrecisionVision. Uczy się dodatkowo, jak progresywnać z takimi przeszkodami w przyszłości, przesyłając zdjęcie do użytkownika, który dzięki systemowi operacyjnemu iRobot OS może polecić robotowi, żeby ominął przeszkodę lub posprzątał wokół niej.

Odkurzanie z niezwykłą mocą Utrzymuje gruntowną czystość w domu dzięki 4-stopniowemu systemowi sprzątania. Łączy szczotkę boczną do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszelkich powierzchni, 10x pokaźniejszą mocą ssącą, a także jedynym w swym rodzaju modułem mopującym.

Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące Zapomnij o odkurzaniu na długie miesiące dzięki stacji Clean Base® z funkcją samoczynnego usuwania brudu, która pozwala na robotowi Roomba Combo® j7+ samodzielne opróżnianie swego pojemnika nawet przez 60 dni.

Nie pozwól, żeby bałagan pokrzyżował Twoje plany Dzięki progresywnej funkcji mapowania i zgodności z asystentami głosowymi, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ umożliwi Ci sprzątanie miejscowych zabrudzeń, gdy tylko się pojawią, poprzez wydanie polecenia głosowego.

Tak inteligentny, że przewiduje powstanie zabrudzeń by zapewnić produktywność sprzątania stosownie do Twoich potrzeb, robot odkurzająco-mopujący Roomba Combo® j7+ rozpoznaje poszczególne wnętrza i pory dnia, w których powinien posprzątać (np.

po śniadaniu w kuchni) i proponuje personalizowane harmonogramy. Reaguje w czasie rzeczywistym na otoczenie w domu Dzięki systemowi nawigacji PrecisionVision Roomba Combo® j7, jest jedynym robotem odkurzająco-mopującym na świecie, który rozpoznaje i identyfikuje ponad 80 typów obiektów, w tym nieczystości pozostawione poprzez zwierzęta domowe, przewody od ładowarek czy buty.

Sprzątanie bez kiwnięcia palcem Rozumie więcej poleceń głosowych aniżeli jakikolwiek inny robot sprzątający. Sparuj go z urządzeniami obsługującymi Alexę, Siri lub Asystenta Google i przy pomocy komend głosowych, takich jak: "Tell Roomba Combo to vacuum and mop in front of the table", skieruj sobota do sprzątania określonego obszaru w Twoim domu.

świeże funkcje dodawane automatycznie Nie musisz martwić się, iż funkcje Twojego robota Roomba Combo® j7+ staną się nieaktualne. A to dlatego, iż został zaprojektowany tak,samoczynnie pobierać najnowsze dostępne funkcje.

Zawartość zestawu W komplecie znajduje się: - Stacja ładująco-opróżniająca, - Nakładka mopująca, - Filtr, - Szczotka boczna, - przewód zasilający, - Instrukcja obsługi w języku polskim, - Karta gwarancyjna.

sprawdź WIĘCEJ...