iRobot Roomba Combo promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 9 sklepów z produktem iRobot Roomba Combo oraz 9 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 999.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Odkurzacz automatyczny Irobot Roomba Combo Odkurzacz
999.00
Empik
Robot odkurzająco mopujący iRobot Roomba Combo
1059.00
Sferis.pl
Robot sprzątający iRobot Roomba Combo
1209.00
Allegro.pl
iRobot Roomba Combo - mopowanie
1259.10
OleOle!
Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo R113840
1279.00
Media Expert
IROBOT Roomba Combo (1118)
1279.00
Neonet.pl
iRobot Roomba Combo - mopowanie
1279.00
RTV EURO AGD
Roomba Combo R111840 Robot odkurzający i mopujący iROBOT
1299.00
MediaMarkt.pl
Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo R113840
1299.99
Avans.pl

Parametry

Producent:iRobot
Kategoria:Odkurzacze

Opis

iRobot Roomba Combo samoczynny odkurzacz z funkcją mopa

Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia podczas jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest w dodatku pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zastosowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian oraz za wygarnianie zanieczyszczeń z trudnodostępnych zakamarków.


Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

iRobot Roomba Combo proponuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania, a także odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni podczas jednego przejazdu.


automatyczne odkurzanie

iRobot Roomba Combo eliminuje kurz, brud, piasek i innego rodzaju skażenia przy użyciu szczotki głównej w kształcie litery V wspieranej silnikiem stwarzającym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku odszukamy też filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 2 stopni zasysania.


Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu robota sprzątającego. Żeby uzyskać tę funkcję, do samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w pakiecie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


Zbiornik na wodę

obszerny zbiornik na wodę o objętości 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Pozwala na wygodną i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego uzupełniania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej podczas sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME mamy możliwość dobrania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


Porusza się systematycznie

iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy samoczynnie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może swobodnie pracować w trakcie Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, że spadnie nam ze schodów, ponieważ zaopatrzony jest także w czujniki spadku, co mu zezwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


Dwie szczotki do czyszczenia narożników

samoczynny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za sprawne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian oraz z trudnodostępnych zakamarków sprawnie wspomagają cały cykl czyszczenia.


Aplikacja mobilna iRobot HOME

Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji przenośnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

Sprząta bez kiwnięcia palcem

iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google, a także Amazon Alexa i wytworzona zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


Inteligentny harmonogram sprzatania

automatyczny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dobrane do Naszych potrzeb. Poleca też rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Dopełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin lub w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


Zawartość zestawu
 • iRobot Roomba Combo
 • Zintegrowana Stacja Dokująca
 • przewód
 • 1 dodatkowy filtr
 • Głowica mopująca
 • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
 • Dodatkowy zestaw szczotek bocznych
 • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi
 • gratisowA 3-letnia GWARANCJA
Specyfikacja
 • Wysokość - 7,9 cm
 • Średnica - 35,1 cm
 • Waga - 3,2 kg
 • Programowalny harmonogram tygodniowy
 • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
 • Self Charging - automatyczne ładowanie
 • Akumulator - NiMH 3000mAh
 • Aplikacja przenośna iRobot HOME
 • Odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu

Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim