iRobot Roomba e5 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem iRobot Roomba e5 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Robot sprzątający iRobot Roomba e5 (E5158)- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!
1199.00
Sferis.pl
iRobot Roomba e5 (e5158)
1199.00
RTV EURO AGD
Roomba e5 (5152) Robot odkurzający iROBOT
1199.00
MediaMarkt.pl
iRobot Roomba e5 (e5158)
1199.00
OleOle!
IROBOT Roomba e5
1199.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:iRobot
Kategoria:Odkurzacze
Kolor srebrny, czarny

Opis

iRobot Roomba e5 - Czarna

Najnowszy robot sprzątający marki iRobot wyekwipowany w nowy kosz na zanieczyszczenia, silnik zastosowany w urządzenie i odświeżone konstrukcyjnie szczotki AeroForce. Samoczynny odkurzacz ponadto potężną baterie Li-ion, która pozytywnie wpływa na utrzymanie stałego czasu pracy robota.
Aplikacja przenośna

iRobot wyposażył swój najnowszy samoczynny odkurzacz w aplikacje przenośną. Zezwala na ona ustawienie harmonogramu pracy robota, podgląd zapełnienia pojemnika i rozpoczęcia pracy urządzenia w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.
iAdapt

iRobot Roomba e5 porusza się chaotycznie
- robot nie został zaopatrzony w technologie orientacji przestrzennej. Wykorzystuje zaprogramowane algorytmy jazdy. Urządzenie samo wybiera aktualną trasę modyfikując ją za sprawą informacji o napotkanych przeszkodach, przekazywanych przez czujniki do płyty głównej. Automatyczny odkurzacz jest wstanie momentalnie modyfikować dany tor jazdy z uwagi na zróżnicowanego typu utrudnienia, przeszkody.


3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

firma iRobot zastosowała w automatycznych odkurzaczach Roomba system 3 – stopniowego sprzątania. Polega on na zbieraniu zanieczyszczeń przesz 2 gumowe szczotki AeroForce – (główna siła robocza urządzenia), wspomaganych poprzez szczotkę boczna, której zadaniem jest transport skażeń z miejsc trudno dostępnych w obszar pracy szczotek głównych, a także zbieraniu nieczystości ze szczotek przy pomocy silnika znajdującego się w robocie. Sprawny system gości w urządzeniach iRobot od początków linii 600, jednak w modelu e5 nastąpiła aktualizacja konstrukcji poprzez zmianę umiejscowienia silnika – nie znajduję się już w koszu tylko w urządzeniu co sprawność pracy całego urządzenia.Dirt Detect

Robot sprzątający posiada system wykrywania większych zabrudzeń. Gdy podczas pracy napotka uciążliwe zanieczyszczenia, poświęci więcej czasu na sprzątanie w danym terenie. Inteligentny system wspomaga urządzenie w osiągnięciu jak najwyżej produktywności sprzątania podczas wykonywania swej pracy.Silnik

Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba e5, zaopatrzony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona i położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia.


Filtr powietrza

W pojemniku na zanieczyszczenia znajduje się śladowy kartonikowy filtr powietrza AeroForce. Jego zadaniem jest zatrzymanie najdrobniejszych nieczystości przed wydostaniem się z pojemnika na brud wraz z czystym powietrzem do przestrzeni sprzątanej.Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

Dwie szczotki główne z odnowioną kolorystyką wytwarzane z gumy, w trakcie pracy przylegają do podłoża zbierając skażenia transportując je wprost do kosza na kurz. Zastosowana budowa szczotek AeroForce upraszcza robotowi prace na powierzchniach miękkich np. Dywany, wykładziny. Wałki sprawnie "przeczesują" podłoże eliminując wszelkie skażenia oraz nadając powierzchni dywanowej efekt świeżości.


Szczotka boczna

Umiejscowiona z przodu robota w prawym rogu, wspomaga szczotki główne zagarniając w obszar ich pracy skażenia znajdujące się w miejscach trudno przystępnych np. Rogach pomieszczeń czy przy ścianach. Przedkłada się to na zwiększenie wydajności oraz staranności pracy automatycznego odkurzacza.


Dual Mode

iRobot Roomba e5 obsługuje wirtualną ściane nowej generacji. Korzystając z niej, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:

• Ściany - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
• Pierścienia - Służy do tworzenia strefy, w którą robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


Funkcja Clean Spot

iRobot Roomba e5 ma 3 przyciski fizyczne. Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot. Polega ona na okresowym trybie sprzątania – automatyczny odkurzacz zatacza koła, powiększając obszar pracy z każdym wytwarzanym okrążeniem. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się kawa, cukier, sól, mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika. Warto jednak pamiętać ze automatyczny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zacznie samodzielnie pracy.


Czujniki spadku

samoczynny odkurzacz charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za likwidacje ryzyka spadku urządzenia z krawędzi np. Schodów. Robot wykryje uskok i potraktuje go jak wirtualną ścianę, szybko zmieniając kierunek jazdy. Czujniki gwarantują bezpieczeństwo pracy samoczynnego odkurzacza, co zwalnia użytkownika z kontroli nad przebiegiem sprzątania.Kosz na zanieczyszczenia

szeroka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek kreujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się teraz w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. Umożliwiło też konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


Akumulator Li-ion

Robot sprzątający zaopatrzony został w baterie litowo-jonową. Zapewnia ona płynność pracy urządzenia oraz brak efektu pamięci. Przekłada się to na stały czas pracy robota w trakcie procesu mimo nieuniknionej eksploatacji akumulatora.


Harmonogram pracy robota sprzątającego

iRobot Roomba e5 można za pomocą aplikacji zaplanować tygodniowy plan pracy. Indywidualne ustawienie momentu rozpoczęcia sprzątania zwalnia użytkownika z konieczności bycia w domu, gdy samoczynny odkurzacz ma pracować. Warto jednak pamiętać o regularnej konserwacji robota w celu uniknięcia usterek związanych z osadzaniem się brudu zbieranego na szczotkach oraz w koszu.


automatyczny powrót na stacje ładującą

iRobot Roomba e5 po zakończonym cyklu pracy albo w sytuacji rozładowania, automatycznie powróci na stacje bazową w celu uzupełnienia energii. System ten zagwarantuje ciągłość pracy, a także stałą gotowość robota do kolejnego sprzątania.


informacje techniczne:
 • Producent: iRobot
 • Model: Roomba e5 - Czarna
 • Czas pracy: 90 minut
 • Czas ładowania: 180 minut
 • pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l
 • typ filtru: HEPA
 • wymiary:
 • średnica: 33,5 cm
 • wysokość: 9,3 cm
 • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
Zawartość zestawu

 • iRobot Roomba e5 - czarna
 • Zintegrowana stacja lądująca
 • przewód
 • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
 • Dodatkowy filtr powietrza
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i prędki start
 • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lat od daty zakupy.


Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób stosowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.