iRobot Roomba i3 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 9 sklepów z produktem iRobot Roomba i3 oraz 10 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-37%
Robot sprzątający iRobot Roomba i3
1199.00
Allegro.pl
iRobot Roomba i3 Blender NutriBullet MBR10
1480.55
Allegro.pl
iRobot Odkurzacz Roomba i3+ (i3558)
1782.00
Zadowolenie.pl
IROBOT Roomba i3+ (i3554)
1849.00
Neonet.pl
Roomba i3+ (i355840) Robot odkurzający iROBOT
1859.00
MediaMarkt.pl
iRobot Roomba i3+ - powrót do bazy i ładowanie
1859.00
OleOle!
iRobot Roomba i3+ - powrót do bazy i ładowanie
1869.00
RTV EURO AGD
Robot Sprzątający Irobot Roomba I3+ I3558 Stacja
1879.00
Empik
Robot sprzątający IROBOT Roomba i3+ (i355640)
1879.99
Avans.pl
Robot sprzątający iRobot Roomba i3+ (i3558) | Darmowa dostawa
1899.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:iRobot
Kategoria:Odkurzacze

Opis

iRobot Roomba i3+ samoczynny odkurzacz perfekcyjny do każdego domu

iRobot Roomba i3+, mimo wykorzystywania szczególnie zaawansowanej technologii, jest prosty i instynktowny w obsłudze. Pokieruje użytkownikiem tak,proces sprzątania był optymalny i jak najdokładniejszy. Optyczne i akustyczne czujniki wysokości oraz obrysu pomieszczenia zabezpieczą automatyczny odkurzacz przed przypadkowym spadkiem ze schodów. Urządzenie wykryje zamknięte drzwi jako tymczasową przeszkodę i przy najbliższej okazji ponowi próbę wysprzątania wnętrza. To robot sprzątający wyśmienity dla osób, które cenią swoje bezpieczeństwo. Wysokie standardy szyfrowania przesyłanych informacji pomiędzy urządzeniem, a aplikacją gwarantują komfort i poczucie pewności przy korzystaniu z Roomby i3+ na odległość.

Clean Base - stacja z funkcją
automatycznego usuwania brudu

Wraz z iRobot Roomba i3+ dostajemy drugi charakterystyczny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca Clean Base. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy, a także opróżnia pojemnik z brudem. Zanieczyszczenia automatycznie trafiają do szczelnego 4-wartswowego materiałowego worka, który znajduje się we wnętrzu stacji, o konieczności jego podmiany przypomina aplikacja iRobot HOME, a także podświetlana kontrolka.

Worki na brud AllergenLock

Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości, samoczynnie się zamyka podczas usuwania go ze stacji dokującej. Stacja precyzyjnie likwiduje cały brud z kosza i nie pozostawia w środku żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba i3+ może posprzątać obszerniejszą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie mają. Robot sprzątający w chwili zapełniania swego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej lub doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć proces posprzątania całego metrażu.


nowatorski Desing

Masz dość lśniących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3+. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym tkaninę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców i gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura pozwala na jednostajniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. IRobot Roomba i3+, to progresywny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz radować się czystymi podłogami w całym domu. Istotnie instynktowna i prosta obsługa umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to potrzebne.

Urządzenie w górnej części obudowy wyekwipowane jest w trzy przyciski:

 • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
 • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
 • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


Inteligentne sprzątanie

Mimo braku wyposażenia w standardową nawigacje vSlam ( kamera ), samoczynny odkurzacz iRobot Roomba i3+ posiada nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wskazaną przez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii podczas odkurzania, Roomba i3+ powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zainicjuje sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

iRobot Roomba i3+ nie buduje i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w konsekwencji przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie albo za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie lub za pośrednictwem telefonu oferuje także włączenie funkcji SPOT. Robota swobodnie można przenosić pomiędzy piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, wystarczy wcisnąć CLEAN i samoczynny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


Potrójny system sprzątania AeroForce

charakterystyczny dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w przypadku, każdej poprzedniej linii w koszu na zanieczyszczenia.

Robot sprzątający zaopatrzony jest w dwie gumowe szczotki, które zapewniają wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które ograniczają efektywność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dopasowuje się do powierzchni. Nie ma znaczenia, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3+ dostosowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, zapewniając maksimum precyzyjności.

Potrójny system AeroForce sprawia, że 3-ramienna szczotka boczna wygarnia skażenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika na śmieci.

Cliff Detect - czujniki spadku

Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3+ są te odpowiedzialne za rekompensowanie ryzyka upadku samoczynnego odkurzacza ze schodów czy również innych krawędzi.

Dzięki nim bezpieczeństwo oraz precyzyjność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

Wirtualna ściana Dual Mode

iRobot Roomba i3+ obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

 • Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
 • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Typowo stosuje się daną funkcję w przypadku, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak by Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

Więcej danych odszukasz w opisie artykułu: Wirtualna ściana Dual Mode


DirtDetect – intensywne czyszczenie
bardziej zanieczyszczonych miejsc

Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wskazać miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki czemu uzyskujemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta świetnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie skażenia gromadzą się widocznie łatwiej. IRobot Roomba i3+ lokalizuje miejsca wyjątkowo eksploatowane i zwiększa w nich intensywność odkurzania.


Aplikacja mobilna iRobot HOME

Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie tracąc nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji mobilne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

 • Zdalne włączenia robota;
 • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
 • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
 • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

Mimo, że iRobot Roomba i3+ nie generuje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni podczas jego przejazdu, a także miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


technika Imprint Link - Duet
z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

Dzięki technologii Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, żeby odkurzać, a następnie myć samoczynnie w genialnej kolejności. Zagwarantuje komunikację między robotami,samoczynnie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava zaczyna proces mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie realne jest ponadto wyodrębnionie poszczególnego pomieszczenia do posprzątania.


Google Assistant i Amazon Alexa

iRobot Roomba i3+ możemy także podłączyć do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, aby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

iRobot Roomba i3+ wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które przystępne są w aplikacji iRobot Home oraz środowisku iRobot Genius. Oparte o nienaturalną inteligencję rozwiązanie, zezwala na automatycznemu odkurzaczowi sugerowanie w aplikacji przenośnej iRobot HOME stosownych rozwiązań w oparciu o dane z wytworzonych cykli sprzątania i nawyki domowników. Przykładowo będą to polecane harmonogramy sprzątania, w oparciu o wykonane już cykle pracy, czy sugestie wykonywania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one dostępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są poprzez platformę iRobot Genius oraz aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3+ może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot zapoczątkuje proces odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


Funkcja SPOT

Polega na jednorazowym niedługim zadaniu. samoczynny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie zawsze pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego również ta opcja może być bardzo konieczna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


Filtr powietrza

firma w trosce o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3+ w filtr umieszczony w koszu na skażenia blisko silnika. Filtr powietrza wykrywa, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej niżeli 10 mikronów, dzięki temu obniża liczba alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3+ jest świetnym wyborem dla rodzin z dziećmi, sympatyków zwierząt, czy alergików. Dlatego szczególnie ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na zanieczyszczenia, a także jego zamiana w momencie wyeksploatowania.


Akumulator Li-ion iRobot

iRobot Roomba i3+ wyekwipowany jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o objętości 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni przez około 75min. w momencie wyczerpania się energii, automatyczny odkurzacz wróci na stacje dokującą, żeby się doładować, po czym automatycznie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym cyklu sprzątania wszystkich pomieszczeń, Roomba i3+ wróci automatycznie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


Zawartość zestawu
 • iRobot Roomba i3+
 • Stacja ładująca Clean Base z funkcją samoczynnego usuwania brudu
 • 2 wymienne worki AllergenLock
 • przewód
 • Dodatkowy filtr
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Instrukcja obsługi i prędki start
 • 3-leniagratisowA GWARANCJA
Specyfikacja
 • Czas pracy - 75min.
 • pojemność zbiornika na kurz - 0.4l.
 • Poziom hałasu - 69db.
 • Wysokość - 9,5cm.
 • Średnica - 33,5cm.
 • Waga - 3,2kg.
 • Waga stacji Clean Base - 4,3kg.
 • wymiary stacji Clean Base - 31cm. X 39cm. X 48,5cm.
 • Programowalny harmonogram tygodniowy
 • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
 • Zmywalny pojemnik na brud
 • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
 • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
 • Możliwość używania Wirtualnych Ścian Dual Mode
 • Self Charging - samoczynne ładowanie
 • Akumulator Li-Ion 1800mAh
 • Aplikacja przenośna iRobot HOME

Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i3+ w języku polskim.