IROBOT Roomba i5+ (i5652) Szary (Cool Grey), i5658 promocja 2024

Cena2199.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Sferis.pl

Parametry

Producent:iRobot
Kategoria:Odkurzacze

Opis

Robot sprzątający ze stacją iRobot Roomba i5+ WiFi Robot odkurzacz Roomba i5+ samoczynnie opróżnia pojemnik, ładuje akumulator i kontynuuje sprzątanie, aż do jego zakończenia. Wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania z 2 gumowymi szczotkami głównymi i 10x obszerniejszą mocą ssącą do sprzątania zróżnicowanych powierzchni podłogowych w całym domu.

idealny dla właścicieli zwierząt domowych – Kompatybilność z asystentami głosowymi i technologią Imprint Link NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Wysokość: 9,2 cm Średnica: 34 cm Waga: 3,2 kg + 4,3 kg (stacja Clean Base) wymiary stacji Clean Base: 31 cm x 39 cm x 48,5 cm Filtry: AeroForce + Allergen Lock w workach w stacji Clean Base Akumulator: Li-Ion Ruchoma głowica czyszcząca z 2 gumowymi szczotami głównymi: Tak wariant pojemnika na brud: AeroForce zmywalny Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud: Tak uzupełniające filtry: 1 szt.

Możliwość użytkowania Wirtualnych Ścian: Tak Aplikacja iRobot Home: Tak niewiele znacząca wersja oprogramowania urządzenia przenośnego do obsługi aplikacji iRobot HOME: iOS14 lub Android 9 progresywne harmonogramy pracy: Tak tworzy inteligentne mapy: 1 mapa Wyświetla mapę podsumowującą sprzątanie: Tak Sprząta według pomieszczeń: Tak Sprząta liniowo: Tak Nie spada ze schodów, uskoków (Cliff Detect): Tak Wykrywanie brudu i koncentracja pracy (Dirt Detect): Tak Funkcja sprzątania miejscowego: Tak samoczynny powrót do stacji dokującej i ładowanie: Tak Ładowanie i wznawianie pracy: Tak efektywne sprzątanie sierści i włosów: Tak Stacja ładująco-czyszcząca z systemem antyalergicznym: Tak Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5+ Gruntownie odkurza, wykorzystując 3-stopniowy system sprzątania.

wyposażony w stację Clean Base, do której robot samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud choćby do 60 dni. Główne parametry iRobot Roomba® i5+ Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach większa moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® serii 600 wydajne sprzątanie sierści i włosów Inteligentna nawigacja Komunikacja głosowa współpraca z Google Home i Amazon Alexa Zmywalny pojemnik na brud samoczynne opróżnianie pojemnika samoczynna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania tworzy mapy i precyzyjnie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home System antyalergiczny Sprzątanie liniowe automatyczny powrót do stacji i ładowanie samoczynna współpraca z robotem mopującym iRobot Braava jet® m6 Wykrywanie i rozpoznawanie przeszkód w czasie rzeczywistym Ładowanie i wznawianie sprzątania samoczynna współpraca z urządzeniami Smart Home Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5+ doskonale poradzi sobie ze sprzątaniem każdego typu powierzchni w Twoim domu - równocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

zaopatrzony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x pokaźniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach, a także 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

w dodatku, Roomba® i5+ samodzielnie opróżnia swój pojemnik na brud do stacji ładująco-czyszczącej Clean Base choćby do 60 dni. Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby Roomba® i5+ poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie stwarza personalizowane harmonogramy sprzątania.

Sugeruje także dodatkowe odkurzanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Nie przegapi choćby okruszka! Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5+ wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, progresywne czujniki oraz technologię Dirt Detect, aby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

Robot za każdym razem ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5+ wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

nieprzeciętny duet sprzątający Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba® wykorzystuje zaawansowaną technologię Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba® oraz robota mopującego Braava jet® m6.

Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava jet® m6 początkuje mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Możesz zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące Sprząta po Tobie i po sobie: nie musisz dotykać kurzu i b