iRobot Roomba I5 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem iRobot Roomba I5 oraz 11 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1349.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-52%
iRobot Roomba I5 - powrót do bazy i ładowanie
1349.00
OleOle!
-52%
Robot sprzątający IROBOT Roomba I5 (I5158)
1349.00
Avans.pl
iRobot Roomba I5 - powrót do bazy i ładowanie
1399.00
RTV EURO AGD
Roomba i5 (i515840) Robot odkurzający iROBOT
1439.00
MediaMarkt.pl
IROBOT Roomba i5 (i5154)
1614.00
Neonet.pl
Robot sprzątający IROBOT Roomba I5 (I5158)
1699.00
Media Expert
iRobot Roomba I5+ - powrót do bazy i ładowanie
1999.00
RTV EURO AGD
Robot sprzątający IROBOT Roomba I5+ (I565640)
1999.00
Avans.pl
Robot sprzątający IROBOT Roomba I5+ (I565640)
2399.00
Media Expert
Odkurzacz automatyczny Irobot Roomba I5 400Ml Wifi
2439.34
Empik
Odkurzacz automatyczny Irobot Roomba I5+ Cleanbase
2815.07
Empik

Parametry

Producent:iRobot
Kategoria:Odkurzacze
Kolor czarny

Opis

Robot sprzątający iRobot Roomba i5 400ml WiFi Odkurzacz samoczynny Roomba i5 zaopatrzony w system wykrywania zabrudzeń Dirt Detect. Ma programowalny harmonogram tygodniowy. Funkcja Anti-Tangle uniemożliwia zaplątaniu w kable.

Urządzenie posiada zabezpieczenie Cliff Detect i możliwość używania wirtualnych ścian. NAJWAŻNIEJSZE parametry typ: Robot sprzątający Kolor: Szary Zbiornik na kurz: 400 ml Czas pracy: 75 min Filtry: AeroForce Tworzenie inteligentnej mapy Czujniki: Antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, przeszkód, uskoku podłoża, przeciw zaplątaniu się, zabrudzeń WiFi Średnica: 34 cm Główne cechy Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach pokaźniejsza moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® kolekcji 600 skuteczne sprzątanie sierści i włosów Komunikacja głosowa: współpraca z Google Home i Amazon Alexa Inteligentna nawigacja Zmywalny pojemnik na brud samoczynna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania stwarza mapy i starannie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home Sprzątanie liniowe Wykrywanie i omijanie przeszkód Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5 wyśmienicie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego typu powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

zaopatrzony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x obszerniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszelkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

Sprzątanie, które wyprzedza Twoje potrzeby Roomba®i5 poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie wytwarza personalizowane harmonogramy sprzątania. Sugeruje także dopełniające odkurzanie w okresie pylenia roślin albo linienia zwierząt domowych.

Ten robot ma jeden cel: precyzyjne, gruntowne sprzątanie Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, progresywne czujniki i technologię Dirt Detect, żeby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

Robot za każdym razem ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

perfekcyjny duet sprzątający Twój dom nigdy nie wygląda równie, lecz robot Roomba® i5 wie, jak sobie z tym poradzić. Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba® wykorzystuje progresywną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba®, a także robota mopującego Braava jet® m6.

Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava® inicjuje mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. On sprząta, Ty zajmujesz się swoimi sprawami Wykorzystując niepowtarzalną inteligencję wytworzoną wyłącznie na potrzeby sprzętów marki iRobot, Roomba® i5 uczy się układu Twojego domu i kreuje 1 inteligentną mapę.

Samodzielnie skierujesz go do sprzątania wybranego pomieszczenia jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. 3-stopniowy system sprzątania Moc, precyzja i skuteczność Aby wydajnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba® i5 wykorzystuje wydajny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x większą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne i szczotkę boczną.

Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot dostosuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, iż poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. 10x większa moc ssąca = gruntowne odkurzanie Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach 2 gumowe szczotki główne osadzone na ruchomej głowicy czyszczącej SPECYFIKACJA technicznA Wysokość: 9,2 cm Średnica: 34 cm Waga: 3,2 kg wymiary stacji Home Base: 14,8 cm x 13,4 cm x 10 cm Filtry: AeroForce Akumulator: Li-Ion Ruchoma głowica czyszcząca z 2 gumowymi szczotami głównymi: Tak wariant pojemnika na brud: AeroForce zmywalny Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud: Tak dopełniające filtry: 1 szt.

Możliwość użytkowania Wirtualnych Ścian: Tak Aplikacja iRobot Home: Tak innowacyjne harmonogramy pracy: Tak kreuje inteligentne mapy: 1 mapa Wyświetla mapę podsumowującą sprzątanie: Tak Sprząta według pomieszczeń: Tak Sprząta liniowo: Tak Nie spada ze schodów, uskoków (Cliff Detect): Tak Wykrywanie brudu i koncentracja pracy (Dirt Detect): Tak Funkcj