iRobot Roomba i6 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem iRobot Roomba i6 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1674.57 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
IROBOT Roomba i6
1674.57
Neonet.pl
Robot sprzątający IRobot Roomba i6
1738.41
Allegro.pl

Parametry

Producent:iRobot
Kategoria:Odkurzacze

Opis

Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi Inteligentniejszy sposób na sprzątanie Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wspaniale poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - jednocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

zaopatrzony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x większej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 2 gumowych szczotek głównych do wszelkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

Grunt to gruntowne odkurzanie Wykorzystując unikalną inteligencję wytworzoną wyłącznie na zapotrzebowania maszyn firmy iRobot, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi uczy się układu Twojego domu,dokładnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem.

Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba i6 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, nowoczesne czujniki i technologię Dirt Detect, żeby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba i6 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba wykorzystuje nowoczesną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba oraz robota mopującego Braava jet m6.

Najpierw odkurza Roomba, a następnie, po skończonej pracy, Braava zaczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta.

Roomba i6 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy oraz zasugeruje uzupełniające sprzątanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Moc, precyzja i skuteczność Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wykorzystuje produktywny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x pokaźniejszą moc ssącą (w porównaniu z modelami Roomba linii 600), 2 gumowe szczotki główne oraz szczotkę boczną.

Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przypasuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, że poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. Wytworny design, pełna funkcjonalność Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu.

Symbolizując innowacyjność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok odwiedzających. Firma iRobot gwarantuje przystępność oryginalnych części i akcesoriów do swych robotów. Dzięki możliwości wymiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi przez długie lata.