iRobot Roomba i7 (5060359287311) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem iRobot Roomba i7 (5060359287311) oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1789.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
iRobot Roomba i7 Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB
1789.00
RTV EURO AGD
-6%
iRobot Roomba i7 Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB
1789.00
OleOle!
-6%
Robot sprzątający IROBOT Roomba I7 (I715040)
1789.00
Media Expert
iRobot Roomba i7156 Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB
1869.00
OleOle!
iRobot Roomba i7156 Tworzenie mapy pomieszczenia 68dB
1899.00
RTV EURO AGD
Robot sprzątający IROBOT Roomba I7 (I715040)
1899.99
Avans.pl
Robot sprzątający IROBOT Roomba I7 (I715040)
1899.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:iRobot
Kategoria:Odkurzacze
Wysokość 95 cm
Szerokość 33 cm
Kolor czarny

Opis

iRobot Roomba i7+

Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, zaczyna nową serie „i7". Robot posiada turbinę stwarzającą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która pozwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na zanieczyszczenia. Odświeżona aplikacja oferuje pokaźnie więcej funkcji niżeli w poprzednich latach. Kolekcja i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany poprzez amerykańską markę, znaczący choć nie bezprecedensowy.
Stacja Clean Base

Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać że efekt prezentowany przez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Przez markę Samsung). Stacja posiada 2 funkcje, samoczynne ładowanie robota, a także opróżnianie brudu z pojemnika na zanieczyszczenia znajdującego się w Roomba i7.

Cały cykl zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wytwarzane przez iRobot – firma twierdzi iż jeden worek posiada do 30 pojemników. Samoczynne opróżnianie pojemnika osiągalne jest dzięki wyjątkowej jego konstrukcji. Posiada on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w momencie dokowania pozwala na Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (przez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać iż szczotki główne AeroForce, a także filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić by iRobot Roomba i7 utrzymywał efektywny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
iAdapt 3.0

ulepszona nawigacja optyczna iAdapt 3.0 iż Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Automatyczny odkurzacz podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to produktywnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił by iRobot podczas pracy budujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może teraz nie tylko oglądać robota jak sprzątana dodatek wybierać, którym pokójm ma zająć się Roomba i7.
Aplikacja mobilna iRobot HOME

iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą widocznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot kreuje mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru pomieszczenia które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje dodatkowo możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania oraz włączenia robota. IRobot HOME buduje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji efektywność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego procesu pracy.


3-stopniowy system sprzątania

tradycyjny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w przypadku każdej poprzedniej linii – w koszu na skażenia. Standardowe dla takiej współpracy podzespołów są świetne efekty sprzątania na dywanach. Nie nowoczesny lecz sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych serii robotów zagwarantuje stabilną prace automatycznego odkurzacza który gwarantuje wspaniałe efekty sprzątania.Dirt Detect

Jest to czujnik umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to precyzyjnym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect nadzwyczajnie sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia często kumulują się w określonych obszarach.Silnik

Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, zaopatrzony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technologia Carpet Boost - siła zasysania jest za każdym razem taka sama, nie zależnie od rodzaju powierzchni sprzątanej.


Filtr powietrza

iRobot wyposażył zarówno serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji skażeń. Opiera się on z reguły na skutecznej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego automatycznego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ produktywnie filtrują powietrze zatrzymując podczas pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

stworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, produktywnie pochłaniają skażenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich kolekcji gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Produktywne odkurzanie iRobot Roomba i7+ jest oparte na pracy szczotek głównych są one nad wyraz ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy gwarantuje im doskonałe efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania nadzwyczajnie „rozczesuje" dywany, a także wykładziny umożliwiając dostanie się to skażeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


Szczotka boczna

Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie dostępnych dla szczotek głównych. Poprzez wzgląd na obecność tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ w trakcie sprzątania stosuje specjalnie przypasowany tryb jazdy tak by znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak aby wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy samoczynnego odkurzacza.


Dual Mode

Akcesorium stosowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
1. Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


Funkcja Clean Spot

iRobot Roomba i7+ wyekwipowana została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, inicjuje odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je zwiększając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się świetnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ aby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


Czujniki spadku

iRobot Roomba i7+ wyekwipowany jest w standardowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników bezustannie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo podczas pracy robota.Kosz na zanieczyszczenia

wielka zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek formujący siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się teraz w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach serii i7 znajduje się również specjalny element odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja samoczynnie pobiera zanieczyszczenia z kosza na brud.


Akumulator Li-ion 1800mAh

iRobot zastosował w robotach kolekcji i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Objętość akumulatora względem Roomba 980 została widocznie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot oferuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano zapewnia brak efektu pamięci – objętość akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion stosowana w większości akumulatorów małego kalibru, doskonale utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


Harmonogram pracy robota sprzątającego

Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy samoczynnego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z skrupulatnością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base pozwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota oraz opróżniania pojemnika do czasu zamiany worka w stacji, a także konserwacji urządzenia. Prawidłowo zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


automatyczny powrót na stacje ładującą

iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


informacje techniczne:
 • Producent: iRobot
 • Model: Roomba i7+
 • Czas pracy: 75 minut
 • Czas ładowania: 180 minut
 • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
 • rodzaj filtru: AeroForce
 • wymiary:
 • średnica: 33,5 cm
 • wysokość: 9,3 cm
 • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
Zawartość zestawu

 • iRobot Roomba i7+
 • Stacja Clean Base z funkcja samoczynnego usuwania brudu
 • 2 wymienne worki na brud
 • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA dołączone)
 • Dodatkowy filtr powietrza
 • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
 • Dodatkowa szczotka boczna
 • Instrukcja obsługi i prędki start
 • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób stosowania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.