iRobot Roomba S9+ promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem iRobot Roomba S9+ oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 117.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-98%
Szczotki rolki filtry worki iRobot Roomba s9 s9+
117.90
Allegro.pl
Roomba S9+ Robot odkurzający iROBOT
4199.00
MediaMarkt.pl
iRobot Roomba s9+ - powrót do bazy i ładowanie
4199.00
RTV EURO AGD
iRobot Roomba s9+ - powrót do bazy i ładowanie
4599.00
OleOle!
Robot sprzątający IROBOT Roomba S9+
4599.00
Media Expert
Robot sprzątający iRobot Roomba S9+
4799.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:iRobot
Kategoria:Odkurzacze
Rodzaj automatyczny

Opis

iRobot Roomba s9+ Samoopróżniający się
robot sprzątający


nowatorska konstrukcja

Najnowszy robot sprzątający amerykańskiego producenta iRobot. Automatyczny odkurzacz samoopróżniający się iRobot Roomba s9+ w kontraście do swoich poprzedników, uwydatnia się z reguły prekursorskim kształtem w postaci litery D, którego wyróżnia matowa miedziana pokrywa, wokół której umieszczone zostało światło LED. Robot w pakiecie posiada stację opróżniającą, która pozwala na nieograniczone sprzątanie Naszych powierzchni. Została także zmniejszona szerokość urządzenia. Te zmiany w konstrukcji umożliwiają wjazd robota w trudnodostępne miejsca i skrupulatniejsze czyszczenie narożników i krawędzi ścian. Dobrą zmianą jest także umiejscowienie pojemnika na skażenia wraz z filtrem, który znajdziemy pod górną pokrywą. Wpływa to na wygodniejsze wyjmowanie i opróżnianie kosza na śmieci.

Clean Basse - samoczynne opróżnianie kosza na brud

Wraz z Roombą s9+ dostajemy drugi typowy, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy i opróżnia pojemnik z brudem. Skażenia automatycznie trafiają do szczelnego papierowego worka, który znajduje się wewnątrz stacji, o konieczności jego zamiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka. Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości samoczynnie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja starannie usuwa cały brud z kosza i nie pozostawia we wnętrzu żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swojego pojemnika na skażenia, iRobot Roomba S9+ może posprzątać większą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie mają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej albo doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak aby dokończyć proces posprzątania całego metrażu.


Nawigacja iAdapt 3.0 i Smart Mapping

Nawigacja iAdapt 3.0 wraz ze współpracą z kamerą, że Roomba s9+ podczas jazdy na bieżąco analizuje otoczenie, co wpływa na tworzenie wirtualnej mapy obszaru pracy, a także uczy się jejwydajniej poruszać się po Naszym domu. IAdapt 3.0 stosowany w iRobot Roomba s9+ proponuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek tj. Moneual, Xiaomi, Roborock itp.. Swobodnie możemy wybierać, w którym pomieszczeniu ma odkurzać robot sprzątający. Funkcja ta przystępna jest z poziomu aplikacji połączonej z automatycznym odkurzaczem przez WiFi.

iRobot s9+ porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga widocznie udoskonalone rezultaty sprzątania w porównaniu z automatycznymi odkurzaczami poruszającymi się chaotycznie. Dodatkowo, w sytuacji wyczerpania się akumulatora podczas pracy robota, iRobot Roomba s9+ zapamiętuje miejsce, w którym doszło do przerwania odkurzania, samoczynnie powróci na stację ładującą i po naładowaniu wznowi pracę w zapamiętanym miejscu. W momencie ukończenia cyklu sprzątania, samodzielnie wróci na stację i naładuję się.


Pięcio-ramienna szczotka boczna

Nowa szczotka boczna z pięcioma ramionami w robocie sprzątającym iRobot Roomba s9+ jest ustawiona pod odpowiednim kątem i została zaprojektowana w taki sposób, by wyciągać brud i skażenia z narożników.


3-stopniowy system sprzątania

tradycyjny dla automatycznego odkurzacza iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych i silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej serii w koszu na skażenia.

Nowością jest zmiana umiejscowienia głowicy czyszczącej i kółka środkowego. Dotychczas w poprzednich modelach, samoczynny odkurzacz iRobot Roomba posiadał kółko środkowe z przodu, a głowica czyszczącą była bardziej zbliżona tylnej części, bliżej pojemnika na brud umiejscowionego z tyłu robota.

iRobot Roomba s9+ ma głowice czyszczącą umiejscowioną na swoim przodzie, bliżej prostego frontu, dzięki czemu marka mógł wykorzystać nowe wydłużone o 30% rolki odpowiadające za zbieranie zanieczyszczeń z Naszych podłóg. Standardowo, jak to jest w sytuacji robotów sprzątających iRobot Roomba, moduł czyszczący zaopatrzony jest również w detektor DirtDtect odpowiadający za wykrywanie bardziej zabrudzonych miejsc, co pozwala iRobot Roomba S9+ na większe skupienie się na danym obszarze i staranne jego posprzątanie.


Aplikacja przenośna iRobot HOME

Po sparowaniu robota sprzątającego iRobot Roomba s9+ w przenośnej aplikacji iRobot Home z Naszym telefonem mamy możliwość zdalnego uruchamiania i zatrzymywania automatycznego odkurzacza. Widzimy w niej poziom naładowania baterii, historię przejazdów, mapę Naszego domu. Stuknij kartę Harmonogram, żeby przypisać polecenie sprzątania w określonym dniu i godzinie. Karta Historia wyświetla przebieg sesji czyszczenia. Inteligentne mapy pokazują układ Twojego domu, których stworzenie przez robota sprzątającego wymaga kilku rund. Następnie możemy oznaczyć określone pomieszczenia, do których chcemy wysłać automatyczny odkurzacz iRobot Roomba s9+.


Błyskawiczne odkurzanie - Funkcja SPOT

Robot sprzątający Roomba s9+ może sprzątać zabrudzenia, gdy tylko się pojawią. Jeśli wychodząc z domu, zauważysz okruszki pod stołem w kuchni, jedyne co musisz zrobić to zastosować aplikacji iRobot Home lub asystenta głosowego Google/Alexa. Wystarczy wydać samoczynnemu odkurzaczowi polecenie natychmiastowego posprzątania tego miejsca i zapomnieć o problemie.

technika Imprint Link Duet z robotem
mopującym iRobot Braava jet m6

Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba s9+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, aby odkurzać, a następnie mopować samoczynnie w znakomitej kolejności najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava inicjuje cykl mycia podłóg twardych.


Google Assistant lub Amazon Alexa

Możemy także podłączyć s9+ do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem optymalnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe za pośrednictwem telefonu albo innego kompatybilnego urządzenia, aby nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie albo powrót do stacji dokującej.


Zawartość zestawu
 • iRobot Roomba s9+
 • Stacja Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
 • przewód zasilający
 • 2 wymienne worki na brud AllergenLock
 • Dodatkowyfiltr
 • Dodatkowaszczotka do narożników
 • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
 • Polska instrukcja obsługi i szybki start
 • TYLKO U NAS: Karta gwarancyjna na 36 miesięcy


Specyfikacja
 • Głośność - 65dcb
 • Wysokość - 9cm
 • Średnica - 32cm
 • Waga - 4,12kg + 4 kg (stacja Clean Base)
 • samoczynne opróżnianie skażeń
 • Programowalny Harmonogram tygodniowy
 • Dirt Detect -system wykrywania zabrudzeń
 • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
 • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
 • Self Charging - automatyczne ładowanie
 • technologia iAdapt 3.0 (adaptacja do warunków otoczenia)
 • Akumulator Li-Ion
 • Aplikacja mobilna iRobot Home
 • samoczynny powrót na stację ładującą
 • Wirtualna ściana
 • Wznawianie pracy po naładowaniu/opróżnieniu w miejscu, w którym robot przerwał

Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba S9+ w języku polskim.