Midea M7 Pro promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Midea M7 Pro oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1281.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Robot sprzątający MIDEA M7 Pro
1281.00
Media Expert
Robot sprzątający MIDEA M7 Pro
1281.00
Avans.pl

Parametry

Producent:Midea
Kategoria:Odkurzacze

Opis

Robot sprzątający Midea M7 Pro

produkt od Midea to urządzenie 2w1. Ma funkcję odkurzania i mycia powierzchni, pozwalając zaoszczędzić czas. Silnik pracujący z mocą 55 W oraz moc ssania 4000 Pa umożliwiają sprawną eliminację zanieczyszczeń od kurzu po sierść i włosy. Dla ulepszonego efektu mycia zaimplementowano mopa, który formuje wibracje z częstotliwością do 500 ruchów na minutę. Technologia laserowa LDS wytwarza skrupulatną mapę domu, bez omijania i powtarzania trasy. M7 Pro pokonuje w dodatku przeszkody o wysokości do 22 mm i został wyekwipowany w ponad 30 czujników.

Mop wibracyjny dla perfekcyjnie czystych powierzchni

wykorzystanie mopa wibracyjnego zagwarantuje istotnie udoskonalony efekt czyszczenia niż inne modele. M7 Pro wykorzystuje wibracje z częstotliwością 500 uderzeń na minutę, dzięki czemu skrupulatnie czyści podłogę, usuwając z niej plamy i alergeny. Co więcej, możesz również samodzielnie ustawić liczba dozowanej wody w zależności od rodzaju czyszczonej powierzchni. Natomiast potrójny system filtracji zatrzymuje kurz, uniemożliwiając wtórnemu skażeniu powietrza.

sprawny w walce z brudem

Urządzenie ma silnik bezszczotkowy i podkreśla się mocą ssania 4000 Pa, co czyni go jednym z najsilniejszych odkurzaczy tego typu na rynku! wyposażono go także w nowe oprogramowanie i algorytmy OTA, dla rozszerzenia wydajności pracy. Bez trudu zbiera włosy, sierść, czy kurz. Możesz dodatkowo zmieniać moc ssania, wybierając między trybami takimi jak Silent, Soft, standard i Max.

zwiększa moc podczas czyszczenia dywanu

Urządzenie automatycznie rozszerza moc ssania do maksymalnej wartości,starannie usunąć kurz zalegający we włóknach dywanu. Kompozycja szczotki w kształcie litery V zapobiega wplątywaniu się włosów, sprawdzi się ponadto podczas czyszczenia delikatnych powierzchni. Ponadto szczotki boczne pozbywają się brudu ze szczelin, pozostawiając powierzchnię nieskazitelnie czystą.

System laserowej nawigacji LDS

Robot wykorzystuje nawigację laserową, która zezwala na utworzenie dokładnego planu mieszkania. W konsekwencji urządzenie nie porusza się losowo po pomieszczeniach, a po utworzonej poprzez nie trasie, na której nie omija ani centymetra i nie powtarza czyszczenia na tych samych obszarach. Dodatkowo M7 Pro może także pracować w ciemności.

Inteligentne czujniki - długi czas pracy

zastosowanie czujników antykolizyjnych i antypoślizgowych pozwala M7 Pro omijać przeszkody i luźno poruszać się na dowolnej powierzchni. Nie musisz się więc obawiać, że robot spadnie ze schodów albo będzie uderzać o meble. Co więcej, jeśli w trakcie czyszczenia poziom naładowania akumulatora będzie niski, urządzenie znajdzie stację ładującą, a po odnowieniu energii powróci do miejsca, w którym przerwał sprzątanie. Czas pracy M7 Pro sięga 150 minut - to wystarczająco dużo, by odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni choćby 250 m2.

Kontroluj pracę M7 Pro zdalnie

Aplikacja pozwoli Ci zastosować pełen potencjał M7 Pro. Za jej pomocą możesz na przykład wybrać przestrzeń do czyszczenia albo rozplanować kolejność odkurzanych pomieszczeń. Urządzenie zapamiętuje także plan kilku pięter, więc spełni oczekiwania w pokaźniejszych domach. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę, aby wyłączyć wybraną powierzchnię z czyszczenia. Robot jest też kompatybilny z asystentem Amazon Alexa, można więc obsługiwać go przy pomocy komend głosowych.

nieskomplikowany w utrzymaniu

To nie koniec zalet M7 Pro! Urządzenie wyekwipowano w zbiornik na kurz i wodę oraz filtr HEPA. Te wszystkie części możesz myć pod bieżącą wodą i korzystać z nich wielokrotnie. W ten sposób oszczędzasz czas i pieniądze na zakup nowych części.

W pakiecie
 • Odkurzacz Midea M7 Pro
 • Zbiornik na kurz
 • Zbiornik na wodę
 • 2x Szczotka boczna
 • 2x Ściereczka do mopa
 • 2x Filtr HEPA
 • Stacja ładująca
 • kabel zasilania
 • Szczoteczka do czyszczenia
 • Przewodnik szybki Start
 • Instrukcja obsługi

Specyfikacja