Midea M7 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Midea M7 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1049.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Robot sprzątający MIDEA M7 Czarny
1049.00
Avans.pl
Robot sprzątający MIDEA M7 Czarny
1049.00
Media Expert

Parametry

Producent:Midea
Kategoria:Odkurzacze

Opis

Robot sprzątający Midea M7

produkt od Midea to urządzenie 2w1. Oferuje funkcję odkurzania i mycia powierzchni, pozwalając zaoszczędzić czas. Silnik pracujący z mocą 55 W oraz moc ssania do 4000 Pa umożliwiają sprawną eliminację zróżnicowanego rodzaju zanieczyszczeń - od kurzu po sierść i włosy. Technologia laserowa LDS stwarza dokładną mapę domu, bez omijania i powtarzania trasy. M7 pokonuje jeszcze przeszkody o wysokości do 20 mm i potrafi pracować do 150 minut na jednym naładowaniu - to wystarczająco dużo, żeby odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni choćby 250 m2. Co więcej, zbiornik na kurz robota można myć pod bieżącą wodą.

Powierzchnie wolne od kurzu i plam

M7 dokładnie czyści podłogę, usuwając z niej plamy i alergeny. Co więcej, możesz też samodzielnie ustawić ilość dozowanej wody na poziomie od Low do High w zależności od typu czyszczonej powierzchni. Nie obawiaj się zacieków ani uszkodzenia czyszczonej podłogi!

skuteczny w walce z brudem

Urządzenie ma silnik bezszczotkowy Nidec o mocy 4000 Pa, co czyni go jednym z najsilniejszych odkurzaczy na rynku! zaopatrzono go też w nowe oprogramowanie i algorytmy, dla zwiększenia efektywności pracy. Bez trudu zbiera włosy, sierść, czy kurz. Możesz także zmieniać moc ssania, wybierając spośród trybów takich jak Silent, Soft, standard i Max.

powiększa moc w trakcie czyszczenia dywanu

Urządzenie samoczynnie rozszerza moc ssania do maksymalnej wartości,starannie polikwidować kurz zalegający we włóknach dywanu. Kompozycja szczotki w profilu litery V zapobiega wplątywaniu się włosów, sprawdzi się także w trakcie czyszczenia delikatnych powierzchni. Ponadto szczotki boczne pozbywają się brudu ze szczelin, pozostawiając powierzchnię nieskazitelnie czystą.

System laserowej nawigacji LDS

Robot wykorzystuje nawigację LDS, która pozwala na utworzenie dokładnego planu mieszkania. Na skutek czego urządzenie nie porusza się losowo po pomieszczeniach, a po utworzonej poprzez nie trasie, na której nie omija ani centymetra i nie powtarza czyszczenia na tych samych obszarach. Ponadto M7 może też pracować w ciemności.

Inteligentne czujniki

wykorzystanie czujników antykolizyjnych pozwala M7 omijać przeszkody i swobodnie poruszać się na dowolnej powierzchni. Nie musisz się więc obawiać, iż robot spadnie ze schodów lub będzie uderzać o meble. Co więcej, jeśli w trakcie czyszczenia poziom naładowania akumulatora będzie niski, urządzenie samodzielnie wynajdzie stację ładującą, by odnowić energię.

Kontroluj pracę M7 zdalnie

Aplikacja pozwoli Ci wykorzystać pełen potencjał M7. Za jej pomocą możesz na przykład wybrać przestrzeń do czyszczenia albo rozplanować kolejność odkurzanych pomieszczeń. Urządzenie zapamiętuje również plan kilku pięter, więc sprawdzi się w obszerniejszych domach. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę, żeby wyłączyć wybraną powierzchnię z czyszczenia. Robot jest także kompatybilny z asystentem Amazon Alexa, można więc obsługiwać go za pomocą komend głosowych.

W komplecie
  • Robot sprzątający
  • Szczotki boczne x2
  • Nakładka mopująca
  • Stacja ładowania
  • Filtr HEPA
  • przewód zasilania
  • Zbiornik na kurz
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Przewodnik szybki Start
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja