Midea S8 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Midea S8 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1829.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Midea S8+ - mopowanie
1829.00
OleOle!
Robot sprzątający MIDEA S8+
1829.00
Avans.pl
Midea S8+ - mopowanie
1829.00
RTV EURO AGD
Robot sprzątający MIDEA S8+
1829.00
Media Expert

Parametry

Producent:Midea
Kategoria:Odkurzacze

Opis

Robot sprzątający Midea S8+ z samoczynną stacją opróżniania Postaw na inteligentne rozwiązania i wybierz robot sprzątający Midea S8+. Urządzenie wyposażono w samoczynną stację opróżniania, dla jeszcze pokaźniejszej wygody.

towar myje też podłogi, a woda w zbiorniku jest poddawana procesowi sterylizacji, więc masz pewność, iż powierzchnia jest czysta, a Twoje dziecko może się na niej bezpiecznie bawić. Moc ssania sięgająca 4000 Pa, a także szczotka w kształcie litery V usuwają każdy napotkany na drodze brud, a nawigacja LDS inteligentnie planuje czyszczenie.

przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! Oszczędność czasu Przekonaj się, że sprzątanie może być nietrudne i przyjemne! dołączona do zestawu stacja opróżnia zbiornik za Ciebie. Takie rozwiązanie jest higieniczne i pozwoli Ci zaoszczędzić czas.

Po opróżnieniu zbiornika robot wznawia pracę w miejscu, w którym ją przerwał. Dodatkowo worek na kurz starczy na około 30 dni, redukując częstotliwość jego zamiany. Postępowe technologie Zapewnij swej rodzinie czyste i bezpieczne środowisko.

Robot sprzątający Midea usuwa szkodliwe substancje z wody kranowej, dzięki czemu masz pewność, iż Twoje podłogi są czyste. Wykorzystanie postępowej technice pozwala wykryć stopień zanieczyszczenia wody i zapewnia jej sterylizację do 99.9%.

Pojemny zbiornik na wodę Obawiasz się,w trakcie mopowania zabraknie wody w zbiorniku? Niepotrzebnie! S8+ posiada zbiornik na wodę o objętości 250 ml, co przekłada się na około 200 m² umytej powierzchni.

przy pomocy aplikacji ustawisz stosowny poziom dozowania wody, żeby zapobiec jej uszkodzeniu. Wysoki efekt czyszczenia Chcesz, aby podłogi w Twoim domu były bezbłędnie czyste? Częstotliwość wibracji nakładki mopującej wynosi 500 ruchów na minutę, co przekłada się na wysoki stopień współczynnika czyszczenia (78%).

na dodatek, potrójny system filtracji skutecznie usuwa kurz i alergeny, a Ty możesz radować się czystym i bezpiecznym środowiskiem we własnym domu. Wydajnie usuwa brud Kolejną zaletą S8+ jest silnik bezszczotkowy pracujący z mocą 4000Pa ssania.

starannie zbiera zanieczyszczenia, które spotka na swej drodze, pozostawiając podłogę czystą. Ponadto szczotka w kształcie litery V delikatnie, ale sprawnie odkurza powierzchnie, a jej kształt zapobiega wplątywaniu się włosów.

Co więcej, S8+ automatycznie powiększa moc po wjechaniu na dywan. Nowy system nawigacji Dla jeszcze większego komfortu czyszczenia, robot obsługuje nowy system nawigacji LDS. Dzięki temu S8+ sam układa plan czyszczenia, a Ty możesz w tym czasie odpocząć.

zaopatrzony w czujniki kolizji produktywnie omija schody, uniemożliwiając uszkodzeniu urządzenia, możesz też ustawić harmonogram, żeby robot rozpoczął sprzątanie o określonej przez Ciebie godzinie. Komfortowa obsługa Korzystanie z S8+ to czysta przyjemność.

Możesz nim sterować bez wstawania z kanapy. Urządzenie współpracuje równocześnie z aplikacją, jak i asystentem głosowym, gwarantując jeszcze lepsze doświadczenie stosowania. Robot zapamiętuje mapy wielu pomieszczeń, więc mogą z niego korzystać właściciele domów piętrowych.

Istnieje również możliwość ustawienia, w których pomieszczeniach robot powinien tylko odkurzyć albo umyć podłogę. Do 180 min pracy Akumulator litowy urządzenia o obszerności 5200 mAh zagwarantuje około 180 min pracy na jednym naładowaniu, dzięki czemu za jego pomocą wyczyścisz choćby pokaźniejszy dom.

Jeśli w trakcie pracy poziom akumulatora będzie niski, urządzenie wyszuka stację ładowania, a po odnowieniu energii będzie kontynuował pracę tam, gdzie została ona przerwana. Cicha praca Robot został wyekwipowany w wysoce produktywny silnik oraz ulepszony pod względem konstrukcji wirnik wiatraka ssącego.

To przekłada się na redukcję dźwięków o wysokiej częstotliwości. W wyniku czego poziom hałasu robota wynosi 67 dB (A), a Ty możesz zająć się swymi obowiązkami lub odpocząć, nie obawiając się uciążliwym szumem.

W zestawie Robot sprzątający samoczynna stacja opróżniania/ładowania Specyfikacja producent Midea Model S8+ Moc 55 W Moc ssania 4000 Pa Silnik bezszczotkowy objętość zbiornika na kurz 450 ml pojemność zbiornika na wodę 180 ml pojemność akumulatora 5200 mAh Poziom hałasu 67 dB (A) Waga robota 4.4 kg Napięcie 14.4 V rozmiary stacji opróżniania 454 x 301 x 440 mm objętość worka na kurz 250 ml Czas pracy do 180 min Funkcja sterylizacji wody tak Kompatybilność Amazon Alexa, Asystent Google Aplikacja M-SmartLife APP odcień czarny