Miele C3 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Miele C3 oraz 20 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 949.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-70%
Miele Complete C3 Select
949.00
RTV EURO AGD
-70%
Miele Complete C3 Select
949.00
OleOle!
-70%
Miele Complete C3 PowerLine SGDF4
949.00
OleOle!
Miele Complete C3 PowerLine SGDF4
999.00
RTV EURO AGD
Complete C3 Power new Odkurzacz workowy MIELE
1029.00
MediaMarkt.pl
Odkurzacz MIELE Complete C3 Power SGDF4
1029.99
Media Expert
Miele Complete C3 Allergy PowerLine SGFF4
1096.74
RTV EURO AGD
Miele Complete C3 Allergy PowerLine SGFF4
1096.74
OleOle!
Odkurzacz workowy MIELE Complete C3 Select Parquet SGDF3
1099.00
Empik
Miele Complete C3 Cat&Dog PowerLine SGEF4
1199.00
RTV EURO AGD
Odkurzacz workowy MIELE Complete C3 PowerLine
1223.99
Empik
Miele Complete C3 Cat&Dog PowerLine SGEF4
1229.00
OleOle!
Odkurzacz workowy MIELE Complete C3 Cat&Dog PowerLine SGEF4
1258.95
Empik
Miele Complete C3 Cat&Dog XL
1279.00
RTV EURO AGD
Miele Complete C3 Cat&Dog XL
1279.00
OleOle!
Miele Complete C3 TotalCare EcoLine - SGJP3
1299.99
OleOle!
Miele Complete C3 TotalCare EcoLine - SGJP3
1299.99
RTV EURO AGD
Odkurzacz MIELE Complete C3 Cat&Dog PowerLine SGEF4
1399.00
Media Expert
Odkurzacz workowy MIELE Complete C3 Electro EcoLine
2131.00
Empik
Odkurzacz MIELE Complete C3 Electro EcoLine SGFP3
3199.00
Media Expert

Parametry

Producent:Miele
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 600 W
Poziom hałasu 76 dB
Zasięg pracy 11 m
Regulacja prędkości tak
Pojemność worka/pojemnika 4.5 l
Wysokość 22.7 cm
Szerokość 28.4 cm
Długość 49.6 cm
Kolor czarny, granatowy, złoty, biały, brązowy, zielony, czerwony, bordowy, żółty, oliwkowy, srebrny

Opis

Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla starannego, komfortowego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne użycia – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza korzystnym.

Dlatego w odkurzaczach Miele zastosowano szereg sprawnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność obudowy odkurzacza Miele i genialne prowadzenie powietrza gwarantują dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało niezwykle produktywne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem filtrowania AirClean1Niezwykle efektywna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego oraz filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych elementów gwarantuje filtrowanie ponad 99,9% wszelkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - dobry klimat w pomieszczeniuMiele proponuje możliwość wyboru spośrod czterech różnorodnych filtrów wylotowych.

Filtr AirClean Plus dysponuje sprawną filtracją dla niezwykle czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® zawiadamia użytkownika o konieczności zamiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele mają wbudowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak mały odgromnik.

eliminuje to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki temu chroniona przez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem poprzez ogranicznik temperatury.

Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Przez zbyt szerokie wessane przedmioty - silnik zostaje automatycznie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 posiadają listwę ochronną wytworzoną z miękkiego tworzywa.

chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

stanowczo inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie zaopatrzone w trzy wysokiej jakości komponenty wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - jedynie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

Odkurzacze Miele są projektowane i wykonane wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technicznym.

Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam unikatową jakość i wytrzymałość naszych produktów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszystkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć kabel przy pomocy przycisku nożnego, dzięki czemu nie trzeba się schylać.

Serie S6 i S8 są na dodatek wyposażone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.ergonomiczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

Połączenie w odkurzaczach jest potężne,jednocześnie można je łatwo rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. Żeby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała niemało przemyślanych rozwiązań.

Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,ponadto rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

dzięki czemu odkurzacz można prosto transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik, a także zintegrowany tłumik sprawiają, iż odkurzacze pracuj