Philips FC 6404 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Philips FC 6404 oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 687.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-51%
PowerPro Aqua Bezprzewodowy odkurzacz myjący 3w1 z odkurz. ręcznym
687.00
Philips
PowerPro Aqua Bezprzewodowy odkurzacz myjący 3w1 z odkurz. ręcznym
749.00
Philips
PowerPro Aqua Bezprzewodowy odkurzacz myjący 2w1
824.00
Philips
PowerPro Aqua Odkurzacz bezprzewodowy
903.20
Philips
PowerPro Aqua Odkurzacz bezprzewodowy z funkcją mopa
935.20
Philips
PowerPro Aqua Bezprzewodowy odkurzacz myjący 3w1 z odkurz. ręcznym
1027.00
Philips
PowerPro Aqua Odkurzacz bezprzewodowy
1087.20
Philips
PowerPro Aqua Bezprzewodowy odkurzacz myjący 3w1 z odkurz.ręcznym
1389.00
Philips

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Odkurzacze
Rodzaj pionowy
Poziom hałasu 83 dB
Regulacja prędkości tak
Pojemność worka/pojemnika 0.6 l
Wysokość 11 cm
Szerokość 18 cm
Długość 25 cm
Kolor niebieski

Opis

POZNAJ właściwości Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga zastosowania przewodu, by móc swobodnie czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

progresywny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zagwarantuje słuszną wilgotność podczas odkurzania wszystkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

W komplecie odkurzacz ręcznyW razie zapotrzebowania można skorzystać z komfortowego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno przystępnych. PowerCyclonePowerCyclon zapewnia niezwykłą moc ssania.

Powietrze wpływa do komory niezwykle szybko i przyspiesza dzięki wykrzywionemu przepustowi, co produktywnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, aby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i efektywny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyposażono w akumulator litowo-jonowy, który pozwala na bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o rutynowy porządek jest o sporo prostsze. Na urządzenie składają się poręczny bezworkowy odkurzacz pionowy użytkowany do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno przystępnych miejsc, a także kanap, krzeseł czy foteli i system czyszczenia na mokro, który zezwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE rozmiarY I NIEZWYKŁA produktywnOŚĆ Niezwykła prędkość, skuteczne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga szybkość choćby 300 km/h.

Taka prędkość sprawia, że kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się wyjątkowo wydajne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który użyto w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. By sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Efektywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę świetnie zaprojektowany odkurzacz umożliwia prędkie przełączanie pomiędzy czyszczeniem na mokro i na sucho.

starczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie rodzaje podłóg twardych będą czyszczone w adekwatny sposób dzięki unikatowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje nadzwyczajną wilgotność.

Pojemnik można uzupełnić jednocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku większych zabrudzeń można je wyprać ręcznie albo w pralce.

Błyskawiczny montaż z użyciem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody pozwalają na łatwe i prędkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro i odpięcie od niej.

Wysoka produktywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać cały brud z podłóg. Użyta w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką produktywność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin i zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych dzianin.

doskonale nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do użytku na wszystkich podłogach. Bardziej efektywne czyszczenie wszystkich wariantów podłóg i dywanów Odkurzacz umożliwia genialne czyszczenie wszelkich podłóg i dywanów.

Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie typy twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny, a także płytki, panele i inne podłogi twarde.

MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki postępowemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Nieprzeciętne wykorzystanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym z łatwością pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

Łatwiej także zlikwidować kurz z ciasnych zakamarków lub z tapice..