Philips FC 6724 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Philips FC 6724 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 955.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-13%
Odkurzacz pionowy PHILIPS SpeedPro FC6724/01
955.00
Empik
PHILIPS 5000 FC6724/01
1099.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Philips
Kategoria:Odkurzacze
Kolor granatowy

Opis

Odkurzacz pionowy Philips FC 6724/01 SpeedProSzybkość i dokładne odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Nasadka zasysająca 180°21,6 V, do 40 minut działania2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręcznyGumowe kółkaKolor Granatowo-pomarańczowyCzas ładowania 5 godzinUchwyt do przenoszeniaZmywalny filtr silnika Nasadka zasysająca 180° umożliwia produktywne i dokładne zbieranie kurzu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o sprawnym i skrupulatnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszelkich typów podłóg, nawet w trudno przystępnych miejscach.

Dwa ustawienia szybkości przypasowane do przeróżnych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia prędkości dobrane do zróżnicowanych typów podłogi i skażeń. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V umożliwiają sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki efektywnym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są bardzo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i prosto nim manewrować.

Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, aby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

praktyczna konstrukcja pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obszernej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą szybkość, produktywną pracę i dokładne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

Zmywalny filtr gwarantuje dużą szybkość na dłużej System filtracji sprawia, iż do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym gwarantując dużą prędkość powietrza i wysoką efektywność poprzez dłuższy czas.

informacje technicznE:Nadmuch (maks.): do 800 l/minRodzaj baterii/akumulatora Li-IonNapięcie baterii: 21,6 VCzas ładowania: 5 godzinCzas pracy: 40 minutCzas działania (w trybie turbo): 20 minutPoziom głośności: 80 dBUchwyt do przenoszenia: GóraTyp kółek: GumoweStylistyka: 2 w 1Kolor CiemnogranatowyPojemność pojemnika na kurz: 0,4 LFiltr silnika: Zmywalny filtrStandardowa nasadka Nasadka zasysająca 180°Akcesoria w zestawie Zasilacz sieciowy, Szczelinówka Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianieWaga towaru: 2,48 kgOpakowanie > 90% materiału z odzysku