Samsung VS15T7031R1 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Samsung VS15T7031R1 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1369.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-19%
Samsung Jet 70 turbo VS15T7031R1
1369.00
RTV EURO AGD
-19%
Samsung Jet 70 turbo VS15T7031R1
1369.00
OleOle!
Odkurzacz SAMSUNG VS15T7031R1 Jet 70 Turbo
1369.99
Media Expert
VS15T7031R1/GE Odkurzacz bezprzewodowy SAMSUNG
1697.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Samsung
Kategoria:Odkurzacze

Opis

MOC SILNIKA 410 W SYSTEM FILTRACJI HEPA TURBOSZCZOTKA WYGODA użytkowanIA AKCESORIA FAQ Wybrane cechy Odkurzacz bezprzewodowy Lekki i nieskomplikowany w sterowaniu - wygodnie odkurzysz cały dom. Wysoka moc silnika do 410 W perfekcyjnie poradzi sobie na każdej powierzchni.

Długi czas pracy 40 minut Pojemna bateria zezwala na posprzątanie całego domu bez konieczności ładowania. System filtracji HEPA System filtracji o 5 powłokach wychwytuje do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.

Elektroszczotka idealne czyszczenie parkietów i dywanów. Stacja ładująca montowana do ściany komfortowe przechowywanie urządzenia i proste ładowanie. Sprawny odkurzacz bezprzewodowy Jeszcze większa moc ssąca Poznaj przyjemność wydajnego sprzątania z odkurzaczem bezprzewodowym Samsung o wysokiejmocy ssącej do 150 W*.Aerodynamiczna , a także efektywny silnik Digital Inverter optymalizują przepływ powietrza, tym samym rozszerzającmoc ssącąurządzenia, a technologia Jet Cyclone minimalizuje straty w sile ssania.

Usuwaj zabrudzeniaz miękkich dywanów jednakowo łatwo co z twardych posadzek. Dzisiaj odkurzysz choćby najdalsze części domu, nie martwiąc się o dostęp do gniazda elektrycznego. * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10.

Oparte na testach wewnętrznych. Sprawdź, jak działa odkurzacz Samsung Jet™* *wskazane funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części urządzeń mogą być ograniczone. Sprawdź przystępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technicznej urządzenia.

Funkcje mogą ulec zmianie. Technika Jet Cyclone niezmienna moc Wysoce skuteczną technologię Jet Cyclone buduje 27 wlotów powietrza. Kierują one przepływem powietrza w taki sposób, żeby oddzielić od niego śladowe cząsteczki kurzu.

Silnk Digital Inverter sprawność i odporność produktywne sprzątanie na co dzień gwarantuje silnik omocy do 410 W. Aż do 40 minut pracy Dzięki sprawnej baterii, już jedno naładowanie starczy do odkurzenia całego mieszkania.

Pełna bateria pozwala na nieustanną pracę poprzez 40 minut*. * przekazany czas pracy dotyczy niewielkiego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA 5-warstwowy system filtracji HEPA* zapewnia Ci czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza.

lokalizuje on do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl.

5.11.). Sprawne czyszczenie podłóg Elektroszczotka Turbo Action świetne możliwości czyszczenia przy pomocy elektroszczotki z zastosowanym silnikiem wykorzystasz zarówno na dywanach jak i na parkiecie. Przenośna głowica o skręcie do 180° pozwoli wyeliminować kurz nawet z samych rogów pomieszczeń.

Jest nieskomplikowana w czyszczeniu - odłączysz ją już za pomocą jednego kliknięcia. Wygodne używanie Stacja ładująca montowana do ściany Dziękimontowanej do ścianystacji ładującej, za każdym razem znajdziesz miejsce na swój odkurzacz i uzupełniające akcesoria.

Łatwo go odepniesz, żeby rozpocząć sprzątanie i wepniesz po zakończonej pracy. 3 tryby pracy do wszelkich powierzchni Odkurzacz ma trzy tryby pracy - maksymalny, przeciętny i charakterystyczny. Dobierając jeden z nich do swych potrzeb, wygodnie wyczyścisz dowolną powierzchnię.

Czytelny wyświetlacz pełną kontrolę nad odkurzaczem daje Ci wyraźny, cyfrowy wyświetlacz.Sprawdzisz poziom energii, typ wybranej szczotki czy aktualny tryb pracy odkurzacza. Nieskomplikowany w czyszczeniu pojemnik pojemność pojemnika na kurz to aż 0,8 l.

Możesz wyjąć go, nie rozłączając rury od odkurzacza. Pojemnik otworzy się po wciśnięciu przycisku, byś mógł łatwo go opróżnić bez kontaktu z skażeniami. Zmywalne części Czyszczenie poszczególnych części odkurzacza jest bezproblemowe.

Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy, a także filtr możesz umyć w wodzie. Akcesoria Bezprzewodowe sprzątanie, nie tylko w domu wygodne sprzątanie przy pomocy pionowego bezprzewodowego odkurzacza Samsung pozwala na dostęp do choćby najdalszych zakątków domu.

Dzięki przystępnym w zestawie akcesoriom, każdy kąt wyczyściszłatwo i produktywnie. Może dodatkowo posłużyć Ci jako odkurzacz ręczny, do usunięcia zabrudzeń z ulubionej sofy czy zadbania o porządek w samochodzie.

Szczotka do kurzu z miękkim włosiem najlepsza do usuwania zanieczyszczeń z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane półki. Szczelinówka Dostęp do trudno przystępnych miejsc upraszcza długa i wąska końcówka.

świetnie spełni oczekiwania w trakcie odkurzania w szczelinach pomiędzy meblami czy poduszkami sofy. Rysunek technologiczny A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy prosto nim manewrować? niewiele znaczący, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,63 kg.

na dodatek jest bezprzewodowy, dzięki czemu jest nad wyraz przenośny i zezwala na płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz posiada baterię litowo-jonową, która zapewnia mu 40 minut pracy w Trybie Eco po jednym, 3,5-godz