Tefal RG7267 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tefal RG7267 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
TEFAL Xplorer S40 RG7267 z funkcja mopowania
899.00
Neonet.pl
Xplorer Serie 40 RG7267 Robot odkurzający TEFAL
1197.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Tefal
Kategoria:Odkurzacze
Kolor biały

Opis

automatyczny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 pozwoli Ci wysprzątać dom i pozbyć się kurzu i sierści bez żadnego wysiłku. System Aqua Force pozwala na mopowanie podłogi w trakcie odkurzania – prawdziwa funkcja 2w1 dla genialnych rezultatów.

Skuteczna elektroszczotka Animal Turbo świetnie zbiera sierść czy szerokie zabrudzenia, gwarantując utrzymanie czystości na co dzień. Magnetyczna taśma pozwala wyodrębnić strefy pracy urządzenia i te, do których nie ma dostępu.

Z kolei system nawigacji Smart Exploration 2.0 gwarantuje staranne sprzątanie całego mieszkania. Dodatkowo, urządzenie jest szczególnie instynktowne i nieskomplikowane w użyciu: starczy zintegrować się z aplikacją, aby sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

Nakładka mopująca Aqua Force myje podłogę podczas odkurzania - dzięki temu rozwiązaniu 2w1 łatwo osiągniesz widoczne rezultaty sprzątania. Wydajna elektroszczotka Animal Turbo została zaprojektowana z myślą o właścicielach zwierząt.

bezproblemowo zbiera sierść, kurz, a nawet włosy, ułatwiając codzienne utrzymanie czystości....