Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 5 sklepów z produktem Thomas Aqua+ Pet & Family PLUS oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Thomas Aqua+ Pet & Family Plus
1199.00
OleOle!
-8%
Aqua+ Pet & Family Plus Thomas Odkurzacz piorący z turboszczotką
1199.00
Autoryzowany Serwis & Sklep THOMAS
Thomas Aqua+ Pet & Family Plus
1299.00
RTV EURO AGD
Odkurzacz THOMAS Aqua+ Pet & Family Plus
1299.99
Media Expert
Odkurzacz THOMAS Aqua+ Pet & Family Plus DARMOWY TRANSPORT
1299.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Thomas
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 1600 W
Zasięg pracy 11 m
Pojemność worka/pojemnika 18 l
Wysokość 30 cm
Szerokość 31 cm
Kolor pomarańczowy

Opis

Opracowany na postawie pragnień właścicieli zwierząt. Odkurzacz przemywająco-piorący, zaopatrzony filtr wodny AQUA+, specjalne ssawki ułatwiające usuwanie sierści zwierząt, skażeń, zbieranie płynów oraz czyszczenie na mokro / pranie dywanów i tapicerki.

Nowy Thomas jeszcze lepszy! System AQUA+ jako bezawaryjny sosób na usuwanie sierści zwierząt.

Wszyscy właściciele psów czy kotów wiedzą, jak dużo wysiłku wymaga produktywne usunięcie sierści z dywanów, mebli tapicerowanych czy z tapicerki w samochodzie. Podobnie uciążliwe i pracochłonne jest likwidowanie plam z tapicerki. Dzięki technologii Thomas AQUA+ jest realne głębokie czyszczenie tkanin tak, że nie jest konieczne odkurzanie przed czyszczeniem. To niepowtarzalne rozwiązanie oferuje jeszcze wiekszą skutecznośc odkurzania. Więcej brudu usuniętego z dywnów i tapicerki, z podłóg drewnianych i kamienia naturalnego, z laminatu i parkietów, a nawet z powietrza w pomieszczeniu. Technologia Aqua+ służy nie tylko do odkurzania,jednocześnie do oczyszczania powietrza w pomieszczeniu.

technika odkurzaczy Thomas AQUA+. Nowy wymiar czystości.

System AQUA+ jest rozwiązaniem dla osób, które oczekuja higienicznego odkurzania bez konieczności wymiany worka. Jest to także rozwiązanie wszystkich posiadaczy zwierząt domowych: psów czy kotów. Specjalnie opracowany system filtrów wodnych THOMAS AQUA+ za pomoca 1 litra wody zatrzymuje kurz, roztocza, alergeny, brud czy sierść tak, iż nie mogą one wydostać sie z powrotem do powietrza w pomieszczeniu. W odkurzaczach Thomas kolekcji AQUA+ zastosowano poza filtrem wodnym 7 rozmaitych filtrów: sitkowe, piankowe,higieniczne, z węglem aktywowanym, a także filtr powietrza wylotowego. Niepowtarzalnym, chronionym patentem rozwiązaniem jest system dysz, których zadaniem jest spryskiwanie zasysanych zanieczyszczeń. Dzięki temu już na wlocie do filtra wodnego Aqua+ kurz, roztocza i alergeny zostaja zwilżone, a także związane w wodzie, co uniemożliwia ich ponownemu wydostawaniu się na zewnątrz. Konstrukcję skrzynki filtra wodnego lepszo w ten sposób, aby jej czyszczenie było nietrudne i jak najmniej pracochłonne. Dzięki kształtowi zbliżonemu do sześcianu, bez żadnych ostrych kątów i załamań wewnątrz czyszczenie filtra wodnego jest niezwykle proste – po prostu wylewamy zanieczyszszczenia, brud, kurz razem z wodą.
zaimplementowane rozwiązania wzornicze i koncepcja szczegółów technicznych filtra a także system dysz(patent) czynią odkurzacz Thomas Pet&ampFamily urządzeniem nieszablonowym w swej klasie - o unikalnych zaletach użytkowych. Został on zaprojektowany, a także wytworzony w Niemczech.

Prezentowany model spełnił ascetyczne kryteria Brytyjskiego Towarzystwa Alergologicznego, a także uzyskał ocenę niezwykle dobra w teście przeprowadzonym przez technikzuhause.de

Czystość można poczuć.

Przygotowanie do pracy:

 • Odkurzanie za pomocą filtra wodnego Aqua+: napełnienie filtra wodą jest proste, filtr ma formę wyjmowanego kubełka. Starczy jeden litr wody i urządzenie jest gotowe do pracy.
 • Odkurzanie za pomocą klasycznego worka na kurz – za pomoca będącego w zestawie uchwytu mocujemy worek w miejscu filtra wodnego


podczas pracy:

 • nie wydziela się charakterystyczny nieprzyjemny zapach. Pyły i skażenia toną w kąpieli wodnej filtra wodnego a wywiewane powietrze przechodzi poprzez uzupełniające filtry.(zobacz prezentację na stronie głównej).
 • pyły lekkie, bakterie, pierwotniaki a choćby większość wirusów przechwytywane są przez filtr HEPA
 • silnik ma osobny filtr powietrza wylotowego
 • w przypadku korzystania z opcji prania, woda podawana jest do dyszy piorącej pod dużym ciśnieniem 4 atm. Wykładziny, dywany czy tapicerowane meble czyszczone są aż do osnowy, wzdłuż włókien.
 • w przypadku konieczności szybkiego odkurzania Thomas Pet&ampFamily wyposazono w specjalny uchwyt mocujący, a także konwencjonalny worek. Przy pomocy uchwytu mocujemy worek w miejscu skrzynki filtra wodnego i używamy jak zwykłego odkurzacza. Po zakończeniu odkurzania usuwamy worek z urządzenia. A za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamknięcia mamy możliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak,zanieczyszczenia nie wydostawały się na zewnątrz.
 • Odkurzacz Thomas Pet&ampFamily wyekwipowany jest w uchwyty na dopełniające akcesoria. Sa one zaimplementowane w ramę odkurzacza, dzieki czemu potrzebne akcesoria sa zawsze pod ręką.
 • Dzięki specjalnemu systemowi kontroli siły ssania - TouchTronic – siłę ssania można bezstopniowo regulować, dopasowując ją do potrzeb oraz rodzaju odkurzanej powierzchni.


Po pracy:

 • filtr wodny z założenia wyklucza ponowny kontakt z alergizującym kurzem i pyłem, który nieraz następuje w przypadku wielu modeli worków papierowych. Z kubełka filtra starczy wylać brudną wodę, a następnie go opłukać.
 • w sytuacji odkurzania z zastosowaniem worka usuwamy worke z urządzenia, a za pomoca znajdującego sie w uchwycie zamnkięcia mamy mozliwość zabezpieczenia otworu wlotowego w worku tak,skażenia nie wydostawały się na zewnątrz.


Wśród zestawu akcesoriów dodatkowych jest dostepny pojemnik HygieneBox®, który umożliwia higieniczne i szczelne przechowywanie worka poza odkurzaczem. Podczas pracy odkurzacz wymusza częściową wymianę powietrza w pomieszczeniu. Ilość alergenów w środowisku domowym zostaje niezwykle zasadniczo zredukowana na mnóstwo godzin. Jednoczesnie dostajemy nawilżone powietrze, które staje sie zauważalnie świeże i czyste.

produkt
marka
Kod producenta
AQUA PET&FAMILY
dane podstawowe
Funkcje
Elektroniczna
Worek na kurz Moc techniczne Wyposażenie
Teleskopowe
Turboszczotka
Ssawka do tapicerki
Ssawka szczelinowa
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta