Thomas Cycloon Hybrid Amfibia promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Thomas Cycloon Hybrid Amfibia oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1499.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Cycloon Hybrid Amfibia Thomas Odkurzacz cyklonowo-piorący
1499.00
Autoryzowany Serwis & Sklep THOMAS
Cycloon Hybrid AMFIBIA THOMAS PLUS Turboszczotka wersja PET MAX
1500.00
Autoryzowany Serwis & Sklep THOMAS

Parametry

Producent:Thomas
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 1700 W
Zasięg pracy 8 m

Opis

Odkurzacz cyklonowo-piorący Cycloon Hybrid AMFIBIA Thomas 5w1 Odkurzanie z filtrem cyklonowym (bez zastosowania wody) Odkurzanie z filtrem wodnym (z użyciem wody) Odkurzanie i zmywanie podłóg Funkcja prania tapicerki Funkcja prania dywanów Jest to zaawansowany odkurzacz hybrydowy cyklonowo-piorący pięć w jednym.

Co kryje się pod tym określeniem? Odkurzanie z filtrem wodnym lub z filtrem cyklonowym bez wykorzystania wody, odkurzanie i zmywanie podłóg, pranie tapicerki oraz pranie dywanów. Tak, te wszystkie funkcje ma jedno urządzenie.

Filtr wodny AQUA+ pochłania wszystkie nieczystości, które po zakończonym sprzątaniu łatwo można wylać do kanalizacji. Poza tym, niewidzialną dla nas pracę wykonują również filtry cyklonowy easyBOX, HEPA 13 i mikro-filtr powietrza wylotowego.

W rutynowym wykorzystywaniu tego odkurzacza pomogą nam przeznaczone do różnych czynności akcesoria uzupełniające, takie jak: ssawki do dywanu do zbierania sierści, Spruhex do prania dywanów, do prania tapicerki i szczelinowa 220 mm z nakładką do mebli.

najistotniej użyteczna jest ssawka AQUA STEALTH z mikrofibrą do jednoczesnego do odkurzania i zmywania podłóg. WYPOSAŻENIE Elektroniczna regulacja siły ssania Mechaniczna regulacja siły ssania Wąż z zewnętrznym wężykiem do prania i zmywania Dwie pozycje parkowania samoczynne zwijanie kabla Gumowane koła i kółko skrętne 360 Easy-Drive Rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej Ssawka parkiet/dywan do zbierania sierści z uchwytem Ssawka Spruhex do prania dywanów Ssawka do prania tapicerki Ssawka do tapicerki Ssawka szczelinowa 220 mm z nakładką do mebli Ssawka AQUA STEALTH do jednoczesnego odkurzania, mycia i zmywania podłóg Mikrofibra do mycia parkietów i paneli (do ssawki AQUA STEALTH) Płyn do prania Protex 250 ml Kolor: czarno turkusowy dane technologicznE Napięcie: 230 V Bezpiecznik: 16 A Moc silnika Watt: 1700 Długość kabla: 8 m Zasięg pracy: 11 m stworzonY W NIEMCZECH SYSTEM FILTRÓW Trzykomorowy filtr cyklonowy easyBOX (12 cyklonów do separacji kurzu) Filtr wodny AQUA-FRESHBOX Filtr Hepa 13 Mikro-filtr powietrza wylotowego rozmiary I MASA Długość: 486 mm Szerokość: 318 mm Wysokość: 306 mm Waga: 8,25 kg Nagroda Infuencer's TOP 2019 Gwarancja typowa producenta: 24 miesiące* + 6 miesięcy dopełniającej gwarancji po bezpłatnej rejestracji na stronie producenta http://www.thomas-register.net/ *Przy zakupie komercyjnym gwarancja trwa 12 miesięcy, bez możliwości przedłużenia Rejestracji można dokonać bezpośrednio po zakupie albo do końca okresu standardowej gwarancji.

*fotografie poglądowe. Producent THOMAS zastrzega sobie prawo do zmian konstrukcyjnych.