Thomas Perfect Air Allergy Pure promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Thomas Perfect Air Allergy Pure oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-36%
Thomas Perfect Air Allergy Pure
799.00
OleOle!
Thomas Perfect Air Allergy Pure
812.19
RTV EURO AGD
Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure
812.19
Media Expert
Thomas Bezworkowy odkurzacz Perfect Air Allergy Pure, 1600 W, 786526 Darmowa wysyłka
1242.99
vidaXL

Parametry

Producent:Thomas
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 1700 W
Zasięg pracy 11 m
Regulacja prędkości tak
Pojemność worka/pojemnika 1.8 l
Wysokość 30.6 cm
Szerokość 31.8 cm
Długość 48.6 cm
Kolor biały, turkusowy

Opis

Odkurzacz THOMAS Perfect Air Allergy Pure Bezworkowy odkurzacz z filtrem wodym, dedykowany dla osób walczacych z alergiami. Dzięki oryginalnej filtracji filtra wodnego Aqua-Pure kurz, brud, alergeny oraz zapachy zostają zatrzymane w wodzie.

w dodatku filtr wodny gwarantuje lekkie nawilżanie oraz odświeżanie powietrza w pomieszczeniu. Filtr wodny Aqua-pure dokładne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza, a także zbieranie płynów? Tak, jak najszczególniej jest to realne.

Odkurzacze Thomas perfect air są wyekwipowane filtr wodny Aqua-Pure. Umożliwa on precyzyjne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

ponadto uzyskujemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Opróżnianie filtra jest szczególnie higieniczne i proste. Po prostu wylewamy zanieczyszczenia do kanalizacji, dzieki temy żadne cząstki kurzu nie dostają się z powrotem do pomieszczenia.

Filtry Poza filtrem wodnym Aqua-Pure odkurzacz jest wyposażony w filtr HEPA, filtr zabezpieczający, dwa filtry osuszające ze specjalnymi filtrami przeciwpyłkowymi i mikro filtr powietrza wylotowego.

Taki komplet filtrów z połączeniu z filtrem wodnym Aqua-pure znakomitą filtrację pyłu, kurzu i alergenów. Jest to jedyne na rynku takie połączeniu dwóch rodzajów filtracji. Staranne odkurzanie w domu alergika, odświeżanie i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu przy pomocy jednego urządzenia, dzisiaj jest to realne.

Przełączalna szczotka parkiet / dywan świetnie przylega do każdej powierzchni podczas odkurzania. Dzięki możliwości przełączenia możemy ją zintegrować do rodzaju odkurzanej powierzchni: parkiety i podłogi twarde lub dywany i wykładziny.

Szczotka do materacy Miejscem w naszym domu, gdzie mieści się najwięcej alergenów, cząstek skóry i roztoczy są materace. Dlatego również odkurzacz Perfect Air Allergy Pure został zaopatrzony w specjalną szczotkę do odkurzania materacy.

Jej mała wielkość z jednej strony pozwala rewelacyjnie odkurzyć choćby zagłębienia w materacach. Z drugiej strony niewielkie rozmiary jednocześnie szczotki, jak i szczeliny ssącej powodują, iż siłą ssania na szczotce jest naprawdę ogromna.

Pozwala od odkurzać nie tylko wierzch materaca, ale także zasysać zanieczyszczenia z większej głębokości. Szczotka ta wyśmienicie pasuje także do odkurzania wszelkiego rodzaju tapicerki, czy to w domu, czy w samochodzie.

Akcesoria Szczotka do odkurzania mebli - pozwala produktywnie eliminować kurz z mebli, półek czy książek. Dzięki obrotowej końcówce możemy ja bezproblemowo ustawić pod odpowiednim kątem tak, żeby jak najlepiej przylegała do odkurzanej powierzchni.

Ssawka szczelinowa - odkurzanie w trudno dostę...