Xiaomi Dreame F9 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Xiaomi Dreame F9 oraz 7 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-94%
Jednorazowa szmatka do Dreame F9, D9, D9 Pro (20szt)
59.00
Sferis.pl
Dreame F9
899.00
OleOle!
Odkurzacz automatyczny DREAME F9 biały
899.00
Empik
Robot sprzątający DREAME F9 RVS5-WH0
914.00
Media Expert
Dreame F9
914.00
RTV EURO AGD
Dreame F9 Robot odkurzający DREAME
949.00
MediaMarkt.pl
DREAME F9
959.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Odkurzacze
Kolor biały

Opis

 Inteligentny robot sprzątający Dreame F9, zapewni Ci czystość i porządek w Twoim domu bez jakiegokolwiek wysiłku. Konkretna moc ssania 2500Pa i długa praca baterii to nie jedyne mocne strony Dreame F9. Jego smukły design znakomicie złączy się do każdego wnętrza mieszkania.

Możliwość współpracy z wirtualną ścianą: Odkurzacz samoczynny może poruszać się po całym domu lub mieszkaniu albo mieć jasno wytyczone strefy działania. Chcąc zablokować jego dostęp do mocnych pomieszczeń lub ich fragmentów, możesz korzystać z wirtualnej ściany.

Ten model odkurzacza może współpracować z tym rozwiązaniem, dzięki czemu złączysz cechy jego działania do własnych pragnień i do jednostkowych warunków mieszkaniowych. Wirtualna ściana może ograniczać dostęp do klatki schodowej albo blokować wjazd urządzenia do pokoju dziecka.

Jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg - funkcja mopowania: samoczynny odkurzacz może nie tylko precyzyjnie odkurzyć, ale także wytrzeć podłogę, co pozwala na zaimplementowana funkcja mopowania. Urządzenie z tak szeroką funkcjonalnością wyręczy użytkowników w uciążliwych pracach domowych i kompleksowo zadba o czystą podłogę.

Odkurzacz z opcją mopowania wyeliminuje kurz i zabrudzenia na sucho i na mokro, bezproblemowo poradzi sobie z zaschniętymi plamami i błotem. Aby odkurzanie przebiegało szybciej i łatwiej, odkurzacz wyposażono w funkcję mapowania pomieszczeń.

Urządzenie stwarza wirtualną mapę pomieszczenia, co ułatwia jego dalszą pracę. Odkurzacz nie porusza się wówczas chaotycznie, ale w uporządkowany, logiczny sposób, dzięki czemu odkurzanie jest precyzyjne i systematyczne.

Mapowanie jest wytwarzane samoczynnie podczas pracy urządzenia, dlatego ewentualne modyfikacje w ustawieniu mebli nie są żadną przeszkodą dla urządzenia. Dowolnie zaplanuj harmonogram sprzątania: Ideą odkurzaczy samoczynnych jest wyręczanie użytkowników w konieczności samodzielnego odkurzania domów albo mieszkań.

Ten model urządzenia jest wyekwipowany w funkcję tworzenia harmonogramu pracy, dzięki czemu możesz zaplanować regularne odkurzanie automatyczne. W ustalonym terminie odkurzacz samodzielnie się uruchomi i poodkurza zaprogramowaną przestrzeń.

Ciche sprzątanie: Odkurzacze automatyczne bywają cichsze od standardowych, ale i tak warto zwracać uwagę na to, jak znaczny hałas emitują. Im będzie on mniejszy, tym dyskretniejsze działanie urządzenia. Jest to jedna z kwestii, które decydują o wygodzie użytkowania urządzenia, a szczególnie wówczas, gdy ma ono pracować w czasie, gdy domownicy odpoczywają, śpią albo uczą się i pracują.

Ten model odkurzacza pracuje dość cicho, gdyż emitowane dźwięki mieszczą się w przedziale do 65 dB. 150 minut pracy odkurzacza: Odkurzacze automatyczne mogą dysponować istotnie wydajnym akumulatorem, a dzięki temu ich maksymalny czas działania będzie wyjątkowo długi.

Ten model odkurzacza może działać bez przerwy choćby przez 15...