Xiaomi Dreame T20 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Xiaomi Dreame T20 oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1029.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-41%
Dreame T20
1029.00
OleOle!
Odkurzacz DREAME T20
1059.00
Media Expert
Dreame T20
1059.00
RTV EURO AGD
Odkurzacz pionowy DREAME T20
1059.00
Empik
Odkurzacz DREAME T20 Pro
1749.99
Media Expert

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 450 W
Szerokość 28.3 cm
Kolor srebrny

Opis

Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje nieprzeciętną wydajność, a mocny akumulator zapewnia nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu.

To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz obszerniejszy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą.

W komplecie odszukasz także kilka wymiennych szczotek, dzięki którym skrupulatnie posprzątasz cały dom. Nowoczesny silnik Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym innowacyjnia niemal dorównuje tym użytkowanym w lotnictwie.

Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki temu odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro produktywnie i ekspresowo pozbywa się wszystkiego brudu - nawet najmocniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego pokaźniejszego wyzwania.

w dodatku zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej jednostajną i produktywną pracę urządzenia.

Czysty i wolny od alergenów dom System 5-stopniowej filtracji nie tylko sprawne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu. Dzięki niemu odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro perfekcyjnie rozprawia się nawet z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu.

eliminuje do 99,9% roztoczy - rewelacyjnie spełni oczekiwania więc także w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada progresywny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro gwarantuje filtrację na poziomie 99,97% i skutecznie eliminuje alergeny, kurz czy pyłki, zezwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom.

Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo. Nadzwyczajna szczotka do podłóg Inteligentna szczotka odkurzacza bezprzewodowego Dreame T20 Pro rewelacyjnie pasuje do czyszczenia przeróżnego rodzaju podłóg.

ekspresowo rozpoznaje typ odkurzanej powierzchni i stosownie dopasowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została też zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów.

pozwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V i umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na sprawne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

Dbałość o każdy szczegół Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro to w dodatku wyjątkowy komfort użytkowania. 8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem po...