Xiaomi Dreame T30 promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Xiaomi Dreame T30 oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
Dreame T30 Neo
1199.00
OleOle!
-25%
Dreame T30 Neo
1199.00
RTV EURO AGD
-25%
Odkurzacz DREAME T30 Neo
1199.00
Media Expert
-25%
Odkurzacz DREAME T30 Neo
1199.00
Avans.pl
-25%
Odkurzacz DREAME T30 Neo
1199.00
ELECTRO.pl
Dreame T30
1399.00
RTV EURO AGD
Odkurzacz DREAME T30
1399.00
Media Expert
Dreame T30
1399.00
OleOle!
Odkurzacz DREAME T30
1399.00
ELECTRO.pl
Odkurzacz DREAME T30
1399.00
Avans.pl
Odkurzacz pionowy Dreame T30 srebrny/szary
1549.96
Allegro.pl
Odkurzacz pionowy Dreame T30
1589.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Odkurzacze
Moc ssania 190 W

Opis

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

Dreame T30 sprawia, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz precyzyjnie zbiera zanieczyszczenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED ułatwia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego pozwala na komfortowe czyszczenie nawet trudno przystępnych miejsc.

Silnik SPACE 5.0 Smart

Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik firmy Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką sprawnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i likwiduje skażenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

Osiąga najlepsze wyniki czyszczenia

12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu lepszej technice. Bateria jest broniona, dzięki technologii Smart Cool, żeby zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

Inteligentne dobranie siły ssania

Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki temu wykrywa choćby najmniejsze zanieczyszczenia i automatycznie dopasowuje moc ssania, uzyskując bardziej skuteczne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz uwydatnia się ponadto szczególnie szybkim czasem reakcji i namierza zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy rodzaj powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania rozszerza na dywanach, wnikając w jego włókna.

funkcjonalna kompozycja

Dreame zadbało o to,stosowanie T30 było jak najszczególniej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi większego problemu. Zarys urządzenia i jego poręczna budowa, pozwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria powiększają zakres zastosowań. Dodatkowo przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

Akcesoria w pakiecie

Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Rozciągliwe narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w obszernym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

Z Dreame czyszczenie staje się o sporo łatwiejsze. Pokaźniejsza średnica ssawki oraz jej ulepszone zakończenie sprawnie zapobiega zaplątywaniu się włosów krótkiej i średniej długości. Natomiast, konstrukcja w zarysie litery V posiada dłuższe włosy i likwiduje je bardziej skutecznie.

Ultra długi czas pracy

Bezprzewodowy odkurzacz T30 zaopatrzono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby pracy. W trakcie trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb standardowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

likwiduje 99.9% roztoczy

T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz sprawnie likwiduje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o wymiarze 0.3 mikrona, a także uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

Czyszczenie pod kontrolą

Dreame T30 ma inteligentny wyświetlacz HD, przy pomocy którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy albo siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować produktywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć niespodzianego rozładowania baterii.

Przemyślany i nowoczesny design

T30 to urządzenie nad wyraz proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego stosowania, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych komponentów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się na dodatek obawiać o niepoprawne zamontowanie części urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię wbudowany wyświetlacz. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 podkreśla się nowoczesnym designem, a szary odcień nadaje szykownego charakteru.

Zawartość zestawu:

 • Stacja ładująca 2w1
 • Odkurzacz
 • Ssawka w kształcie litery V
 • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
 • Dysza szczelinowa 2w1
 • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
 • Przedłużenie
 • Miękka szczotka
 • rozciągliwe narzędzie przedłużające
 • Dysza z włókna węglowego
 • Ładowarka

Specyfikacja:

 • Producent: Dreame
 • Model: T30
 • Napięcie znamionowe: 29.6V
 • Moc znamionowa: 550W
 • pojemność baterii: 8*2900mAh
 • Czas pracy: 90min
 • Siła ssania: 27000 Pa
 • Moc ssania: 190 AW
 • Waga: 1.76kg
 • Czas ładowania: 4 godziny
 • pojemność zbiornika na kurz: 600ml
 • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
 • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
 • Kolor: Szary