Xiaomi HaNdHeld promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Xiaomi HaNdHeld oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Odkurzacz pionowy XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner G9
899.00
Empik
Odkurzacz pionowy XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner G10
999.00
Empik
XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner G10
1017.99
Neonet.pl
Handheld Vacuum Cleaner G11 Odkurzacz bezprzewodowy XIAOMI
1799.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 450 W
Poziom hałasu 72 dB
Moc ssania 120 W
Kolor biały

Opis

Odkurzacz pionowy Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C – Xiaomi poręczna konstrukcja, ogrom nieoczekiwanek. System wielu stożków cyklonowych – separacja pyłu. Odkurzacz Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C został zaopatrzony w wielostożkowy, super sprawny system cykloniczny.

Odkurzacz kreuje szczególnie dużą siłę odśrodkową, która wyrzuca obfite cząsteczki na dno pojemnika poprzez co kurz jest separowany z powietrza. Pięciofazowy system filtracji. sprawna filtracja mikro ustrojów o wielkości do 0.3um.

Odkurzacz usuwa do 99.97% drobnoustrojów o wielkości do 0.3um, oczyszczając powietrze podczas codziennego odkurzania! Pełna gama wymiennych końcówek – adekwatny dodatek dla każdego zakamarka. Szczotka podłogowa o poszerzonej średnicy – wydajne likwidowanie brudu i kurzu z ekstra siłą ssącą.

Podłogowa szczotka została zaopatrzona w dodatkowy, niezależny silnik. Dodatkowa moc umożliwia usuwanie pyłu z nieznacznych szczelin, a miękki polarowy materiał wykończeniowy szczotki, nie zostawia rys nawet na delikatnych powierzchniach.

Hipoalergiczna końcówka – usuwa do 99% roztoczy. Odkurzacz Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C pozwoli Ci zadbać o zdrowie najmłodszych członków rodziny. Szczotka w sprawny sposób eliminuje do 99% pyłów, kurzu i roztoczy z kanap, pościeli i różnorakich tkanin.

Przyssawka płaska 2w1 – przystępny dostęp do głębokich szczelin. Funkcjonalna budowa zezwala na usuwanie zabrudzeń z głębokich szczelin i ciężko dostępnych zakamarków. Każdy kąt Twojego domu utrzymany będzie w świetnym stanie.

Szczotka 2w1 – nie tylko do podłóg. Rewelacyjnie likwiduje skażenia z sof czy pościeli. Miękka końcówka nie rysuje powierzchni i wydajnie wybiera zabrudzenia poprzez choćby najmniejsze szczeliny. Układ napędowy chłodzony powietrzem – pewność stabilnej pracy.

Specjalne wyprofilowanie kanałów kieruje chłodne powietrze bezpośrednio do najważniejszych części konstrukcyjnych. Rozprasza ciepło, a także gwarantując jednostajną pracę silnika i układu zasilania. Zrównoważona temperatura silnika oznacza zrównoważoną pracę oraz przekłada się na wydłużenie żywotności podzespołów odkurzacza.

Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C wyekwipowany w bezszczotkowy silnik, kreuje zrównoważoną siłę ssącą aż do 20 kPa. Skutecznie pozbądź się wszystkiego typu zabrudzeń i kurzu. Trzystopniowa regulacja siły ssącej Odkurzacz daje Ci możliwość luźnego przełączania między trzema trybami pracy.

Niesamowite osiągi baterii sprawiają, że Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C może pracować do 8 minut w intensywnym pracy w trybie MAX, 27 minut pracy w trybie charakterystycznym i aż do 60 minut w trybie energooszczędnym!

Ładująca stacja naścienna – zintegrowana budowa, wygodne przechowywanie i ładowanie. Na wyposażeniu odkurzacza znajduje się stacja dokująco-ładującą, która w poręczny sposób organizuje przestrzeń przestrzeń i upraszcza przechowywanie odkurzacza i załączonych akcesoriów.

Stacja ładująca w pełni naładuje baterię w zaledwie 3,5 godziny. Wygodne czyszczenie sufitów poręczny projekt i przemyślane ustawienie silnika pozwala zachować całkowitą równowagę podczas pracy na każdej powierzchni.

Pozwól sobie na porządek w każdym zakątku. Przystępny demontaż – pełna wygoda Specjalnie zaprojektowane zatrzaski pozwalają w wygodny i prędki sposób opróżnić zbiornik na kurz. Specyfikacja: Model: SCWXCQ02ZHM typ produktu: Odkurzacz Silnik: 9-cyklonowa technika Moc ssania: Ssanie 120 AW, 20 kPa w trybie Max Funkcje odkurzacza: Bezworkowa kompozycja 5-stopniowa filtracja: Zbiera do 99,97% skażeń Zasilanie: 25,2 V rodzaj ogniwa: Litowy Czas pracy na baterii: do 60 minut Moc znamionowa: 400 W Napięcie znamionowe: 25,2 V Waga: 3,5 kg (pakiet) dopełniające dane: mobilna i bezprzewodowa konstrukcja, Możliwość konstrukcji naściennego pakiet mieści: Odkurzacz ręczny Zasilacz Stacja dokująca Końcówka do podłóg Końcówka do łóżek Dysza ze szczotką Szczelinówka Drążek przedłużający Instrukcja obsługi w języku polskim