Xiaomi HaNdHeld promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Xiaomi HaNdHeld oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-16%
Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C
899.00
RTV EURO AGD
-16%
Xiaomi Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C
899.00
OleOle!
-16%
XIAOMI Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C SKV4106GL
899.00
Neonet.pl
Xiaomi odkurzacz Mi Handheld Vacuum Cleaner
1067.00
Mall.pl

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Odkurzacze
Poziom hałasu 72 dB
Moc ssania 120 W

Opis

Odkurzacz pionowy Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C – Xiaomi poręczna konstrukcja, ogrom nieoczekiwanek. System wielu stożków cyklonowych – separacja pyłu. Odkurzacz Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C został zaopatrzony w wielostożkowy, super sprawny system cykloniczny.

Odkurzacz kreuje szczególnie dużą siłę odśrodkową, która wyrzuca obfite cząsteczki na dno pojemnika poprzez co kurz jest separowany z powietrza. Pięciofazowy system filtracji. sprawna filtracja mikro ustrojów o wielkości do 0.3um.

Odkurzacz usuwa do 99.97% drobnoustrojów o wielkości do 0.3um, oczyszczając powietrze podczas codziennego odkurzania! Pełna gama wymiennych końcówek – adekwatny dodatek dla każdego zakamarka. Szczotka podłogowa o poszerzonej średnicy – wydajne likwidowanie brudu i kurzu z ekstra siłą ssącą.

Podłogowa szczotka została zaopatrzona w dodatkowy, niezależny silnik. Dodatkowa moc umożliwia usuwanie pyłu z nieznacznych szczelin, a miękki polarowy materiał wykończeniowy szczotki, nie zostawia rys nawet na delikatnych powierzchniach.

Hipoalergiczna końcówka – usuwa do 99% roztoczy. Odkurzacz Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C pozwoli Ci zadbać o zdrowie najmłodszych członków rodziny. Szczotka w sprawny sposób eliminuje do 99% pyłów, kurzu i roztoczy z kanap, pościeli i różnorakich tkanin.

Przyssawka płaska 2w1 – przystępny dostęp do głębokich szczelin. Funkcjonalna budowa zezwala na usuwanie zabrudzeń z głębokich szczelin i ciężko dostępnych zakamarków. Każdy kąt Twojego domu utrzymany będzie w świetnym stanie.

Szczotka 2w1 – nie tylko do podłóg. Rewelacyjnie likwiduje skażenia z sof czy pościeli. Miękka końcówka nie rysuje powierzchni i wydajnie wybiera zabrudzenia poprzez choćby najmniejsze szczeliny. Układ napędowy chłodzony powietrzem – pewność stabilnej pracy.

Specjalne wyprofilowanie kanałów kieruje chłodne powietrze bezpośrednio do najważniejszych części konstrukcyjnych. Rozprasza ciepło, a także gwarantując jednostajną pracę silnika i układu zasilania. Zrównoważona temperatura silnika oznacza zrównoważoną pracę oraz przekłada się na wydłużenie żywotności podzespołów odkurzacza.

Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C wyekwipowany w bezszczotkowy silnik, kreuje zrównoważoną siłę ssącą aż do 20 kPa. Skutecznie pozbądź się wszystkiego typu zabrudzeń i kurzu. Trzystopniowa regulacja siły ssącej Odkurzacz daje Ci możliwość luźnego przełączania między trzema trybami pracy.

Niesamowite osiągi baterii sprawiają, że Mi Handheld Vacuum Cleaner 1C może pracować do 8 minut w intensywnym pracy w trybie MAX, 27 minut pracy w trybie charakterystycznym i aż do 60 minut w trybie energooszczędnym!

Ładująca stacja naścienna – zintegrowana budowa, wygodne przechowywanie i ładowanie. Na wyposażeniu odkurzacza znajduje się stacja dokująco-ładującą, która w poręczny sposób organizuje przestrzeń przestrzeń i upraszcza przechowywanie odkurzacza i załączonych akcesoriów.

Stacja ładująca w pełni naładuje baterię w zaledwie 3,5 godziny. Wygodne czyszczenie sufitów poręczny projekt i przemyślane ustawienie silnika pozwala zachować całkowitą równowagę podczas pracy na każdej powierzchni.

Pozwól sobie na porządek w każdym zakątku. Przystępny demontaż – pełna wygoda Specjalnie zaprojektowane zatrzaski pozwalają w wygodny i prędki sposób opróżnić zbiornik na kurz. Specyfikacja: Model: SCWXCQ02ZHM typ produktu: Odkurzacz Silnik: 9-cyklonowa technika Moc ssania: Ssanie 120 AW, 20 kPa w trybie Max Funkcje odkurzacza: Bezworkowa kompozycja 5-stopniowa filtracja: Zbiera do 99,97% skażeń Zasilanie: 25,2 V rodzaj ogniwa: Litowy Czas pracy na baterii: do 60 minut Moc znamionowa: 400 W Napięcie znamionowe: 25,2 V Waga: 3,5 kg (pakiet) dopełniające dane: mobilna i bezprzewodowa konstrukcja, Możliwość konstrukcji naściennego pakiet mieści: Odkurzacz ręczny Zasilacz Stacja dokująca Końcówka do podłóg Końcówka do łóżek Dysza ze szczotką Szczelinówka Drążek przedłużający Instrukcja obsługi w języku polskim