Xiaomi JV51 promocja 2022

Cena746.3
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 400 W
Poziom hałasu 75 dB
Moc ssania 115 W
Kolor biały, czerwony

Opis

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy JV51

Przekonaj się, iż sprzątanie może być szybkie i komfortowe! Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy JV51 został wyekwipowany w silnik pracujący z mocą do 400 W, sprawnie pozbywa się nawet najbardziej uciążliwych odpadów. Wytrzymały akumulator zagwarantuje czas pracy sięgający 45 minut na jednym ładowaniu, a lekka waga i poręczna kompozycja zapewniają wymarzony komfort użytkowania. W pakiecie znajdziesz także kilka wymiennych szczotek, które pozwolą Ci starannie posprzątać każdy kąt. Firma Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi.

Twój bezawaryjny sojusznik w walce z brudem

Co powoduje, że odkurzacz Jimmy JV51 może dorównać pełnowymiarowym urządzeniom przewodowym? Wysokiej klasy silnik towaru pracuje z szybkością sięgającą 100 000 obrotów na minutę i wytwarza moc ssania na poziomie 115 AW. Za jego powiększoną wydajność odpowiada także system filtracji z podwójnym cyklonem. Wszystko to sprawia, iż odkurzacz w mgnieniu oka radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią - nie oprą mu się choćby najmocniej uciążliwe odpady!

Zapomnij o zaplątanych w szczotkę włosach

Główna szczotka odkurzacza fantastycznie sprawdzi się na najróżniejszego rodzaju podłogach - równocześnie na panelach i kafelkach, jak i na dywanach czy wykładzinach. Świetnie radzi sobie nie tylko z kurzem i większymi okruchami, ale też z bardziej uporczywymi skażeniami, a także śladami butów albo psich łapek. Co więcej, szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątania się w nią włosów czy sierści. Dzięki temu nie musisz się obawiać konieczności jej uciążliwego czyszczenia!

uzupełniające szczotki w komplecie

W zestawie odnajdziesz też inne szczotki, za pomocą których bez trudu posprzątasz każdy zakamarek. Elektryczna szczotka do materacy pomoże Ci pozbyć się roztoczy - to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla alergików. Szczotka szczelinowa umożliwia odkurzanie wąskich, trudno dostępnych przestrzeni - na przykład wgłębień w kanapach. Szczotka do mebli pozwala wygodnie czyścić blaty, półki czy fotele. Już wkrótce cały Twój dom może lśnić czystością!

Lekki i komfortowy w użyciu

Co jeszcze sprawia, iż odkurzacz Jimmy JV51 spełni oczekiwania w wielu najróżniejszych zastosowaniach? Jego lekkość i uniwersalność! Urządzenie waży zaledwie 1,46 kg - bez trudu przeniesiesz go między piętrami lub podniesiesz, aby odkurzyć sufit. Wykrzywiony pod kątem 65°, funkcjonalny uchwyt zagwarantuje większy komfort wykorzystywania i pozwala odciążyć nadgarstek. W razie zapotrzebowania możesz też stosować JV51 w roli minimalnego odkurzacza ręcznego.

Wymienny akumulator - długi czas pracy

Już nie musisz przerywać sprzątania, aby naładować odkurzacz. Jimmy JV51 został zaopatrzony w wytrzymały akumulator o pojemności 54 Wh, dzięki któremu nieprzerwanie pracuje nawet przez 45 minut na jednym ładowaniu. Używając szczotki bez silnika w trybie standardowym, możesz w ten sposób odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 350 m2! Istnieje także możliwość odłączenia akumulatora od urządzenia. To oznacza, iż da się komfortowo ładować go niezależnie od odkurzacza, a choćby wymienić na nowy!

W trosce o zdrowie i higienę

Z Jimmy JV51 zadbasz nie tylko o porządek, ale też o zdrowie. Odkurzacz ma zaimplementowany wydajny system filtracji z filtrem HEPA, który zatrzymuje do 99,97% cząsteczek wielkości choćby 0,3 μm. Opróżnianie pojemnika na kurz jest dziecinnie proste i prędkie - nie musisz choćby brudzić sobie rąk! Możesz też łatwo go odłączyć i umyć pod bieżącą wodą, podobnie jak wałek szczotki oraz cyklony. W ten sposób przedłużysz ich żywotność, unikniesz zbyt częstej wymiany części i jeszcze lepiej zadbasz o higienę stosowania!