Xiaomi JV71 promocja 2022

Cena730.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Xiaomi
Kategoria:Odkurzacze
Moc silnika 400 W
Moc ssania 130 W

Opis

Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV71 ma potężną, lekką konstrukcję, dzięki czemu możesz bez wysiłku utrzymać dom w czystości i komforcie. Do produkcji odkurzacza zaimplementowano stop magnezu, znany z nadzwyczajnych parametry antykorozyjnych i wytrzymałości. Odkurzacz waży tylko 1150g, więc nawet ogólne czyszczenie nie będzie dla ciebie męczące. Lepsza kompozycja umożliwia szybką zmianę dyszy i czyszczenie w trudno przystępnych miejscach, zasłony próżniowe, meble tapicerowane, wnętrze samochodu.

Wysoka moc ssania:Odkurzacz ręczny Jimmy JV71 jest wyposażony w nowoczesny silnik bezszczotkowy o lepszej konstrukcji z prędkością obrotową do 100 000 obrotów. Odkurzacz osiąga moc znamionową 400 watów i rozwija siłę ssącą 130 aerowatów. Dzięki Jimmy możesz ekspresowo i skutecznie usuwać kurz, okruchy, piasek, wełnę i brud z laminatu, płytek i dywanów.

Filtracja trójfazowa:Trójfazowa technologia filtracji cyklonowej gwarantuje produktywną pracę urządzenia, niezależnie od stopnia wypełnienia pojemnika na śmieci. Na pierwszym etapie filtracji oryginalny metalowy filtr zatrzymuje niepokaźny kurz i zanieczyszczenia. Drugi etap filtracji oparty jest na technice cyklonowej, która zagwarantuje mocniejsze zasysanie i zapobiega ponownemu skażeniu powietrza. W ostatnim trzecim etapie stosuje się małokomórkowy HEPA - filtr, który absorbuje kurz i powszechne alergeny do 0,3 mikrona. W trakcie czyszczenia odkurzacz usuwa do 99% zanieczyszczeń, dzięki czemu atmosfera w pomieszczeniu jest świeża i wygodna.

Dysze:Główna dysza do czyszczenia dywanów, parkietów, laminatów i innych powłok ma konstrukcję wałka. Wałek z włókna węglowego prosto ślizga się po powierzchni, produktywnie usuwając wszystkie skażenia. Ze względu na zwiększony rozmiar dysza przechwytuje duży obszar i eliminuje więcej skażeń w jednym przejściu. Ssawka do czyszczenia mebli i tekstyliów ma działanie antystatyczne. Za pomocą tej dyszy możesz efektywnie i delikatnie, bez uszkadzania tkaniny, czyścić tapicerowane meble, materace, zasłony i pościel, usuwając stamtąd choćby niewiele znaczący kurz i roztocza.

Łatwe czyszczenie worka na kurz:Odkurzacz Jimmy JV71 o obszerności 0,5 litra można łatwo zdemontować do czyszczenia. Po usunięciu skażeń, odpylacz powinien zostać przepłukany i wysuszony przed ponownym zainstalowaniem.

Praca offline:Akumulator o szerokiej pojemności pozwala na korzystanie z odkurzacza do 45 minut bez ładowania, po czym odkurzacz powinien zostać umieszczony na stacji dokującej. Energooszczędna technologia wydłuża żywotność baterii odkurzacza i dba o odporność baterii.