Zelmer ZVC221 promocja 2022

Cena301.95
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Zelmer
Kategoria:Odkurzacze
Poziom hałasu 78 dB
Pojemność worka/pojemnika 2 l
Kolor srebrny, biały

Opis

Regulacja siły ssania
lubisz posiadać kontrolę nad każdym aspektem sprzątania? dopasuj intensywność pracy odkurzacza do warunków zmniejsz siłę ssania na drewnianej lub kamiennej posadzce i zwiększ na puchatym dywanie. Zyskasz pewność,korzystnie odkurzysz powierzchnię, a równocześnie zaoszczędzisz na rachunkach za energię!

Rura teleskopowa
luźno reguluj długość rury odkurzacza,dostać się do każdego, nawet trudno przystępnego zakamarka. Przestrzeń pod łóżkiem? Karnisz z zasłoną? Listwy podłogowe za szafą? Sięgniesz do nich z łatwością!

Kompaktowy wymiar
Koniec z siłowaniem się z ciężkim sprzętem i wpychaniem go do szafy po skończonym sprzątaniu. Odkurzacz przeniesiesz po schodach albo drugiego pokoju bez trudu, a po odkurzaniu prosto schowasz go nawet w nieznacznym schowku zajmuje mało miejsca!

Zasięg odkurzania
Odkurzacz ZELMER posiada długi przewód, który umożliwi Ci całkowitą mobilność. Nie musisz ciągle odłączać wtyczki i podłączać jej do kolejnych gniazdek! W ten sposób odkurzysz sporą powierzchnię na jednym uruchomieniu odkurzacza.

Do każdej powierzchni
Bez względu na to, czy odkurzasz podłogi drewniane, ceramiczne, wykładziny, puchate dywany, a nawet tapicerkę odkurzacz poradzi sobie wydajnie na każdej powierzchni dzięki końcówkom do zadań specjalnych

nieszablonowe odcienie
Zależy Ci na tym, żeby każdy komponent Twojego domu, także sprzęt AGD, był jedyny w swoim rodzaju? Wybierz odkurzacz ZELMER z obudową w oryginalnym kolorze i przypasuj go do swojego wnętrza.

Parkowanie w pionie
Dzięki funkcji parkowania w pionie odkurzacz ZELMER prosto zmieścisz w szafie, schowku, a choćby za meblem. Ustawne urządzenie daje Ci dodatkowo obszerniejszy komfort podczas odkurzania.

Czy wiesz, że...
Odkurzacz workowy to najczęściej najlepsze rozwiązanie do domu, w którym mieszkają alergicy. Worek jest bowiem dodatkowym filtrem, który uniemożliwia drobnoustrojom i alergenom wydostanie się na zewnątrz. Wymiana worka zapewnia dodatkowo mniejszy kontakt z alergenem niżeli opróżnianie pojemnika na kurz w odkurzaczach bezworkowych.