dcd-900ne (czarny) marki Denon promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem dcd-900ne (czarny) marki Denon oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1799.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Denon DCD-900NE Czarny
1799.00
RTV EURO AGD
Denon DCD-900NE Czarny
1799.00
OleOle!

Parametry

Producent:Denon
Kategoria:Odtwarzacze CD

Opis

ciesz się mistrzowsko odtwarzanym dźwiękiem dzięki odtwarzaczowi cd denon dcd-900ne, zaopatrzonemu w technikę advanced al32 processing plus i zintegrowany port usb. Korzyści: konstrukcja wytrzymała na wibracje redukuje niepożądane zakłócenia, dzięki czemu jakość dźwięku spełnia wysokie standardy denon.

dcd-900ne to coś więcej aniżeli odtwarzacz cd, dostarcza najwyższej jakości sygnały audio do wzmacniacza, a port usb obsługuje odtwarzanie w wysokiej rozdzielczości do pcm 192 khz/24 bit i dsd 2.8 mhz/5.6 mhz.

technologia analogowego przetwarzania sygnału, advanced al32 processing plus wykorzystuje algorytmy interpolacji danych, próbkowanie w górę i zwiększenie bitów do obsługi dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

na skutek czego odtwarzanie jest bardzo szczegółowe, wolne od zakłóceń, bogato ekspresyjne w dolnym zakresie i rewelacyjnie wierne oryginalnemu dźwiękowi.starannie zsynchronizować obwody cyfrowe, konstrukcja zegara dac traktuje dac jako zegar główny, gdy dostarczane są sygnały audio.

stworzony z unikatową jakością zegar główny bezpośrednio sąsiaduje z przetwornikiem cyfrowo-analogowym, co tłumi zakłócenia jitter i zagwarantuje słuszną precyzję konwersji cyfrowo-analogowej. Obwody zostały zaprojektowane tak, żeby ścieżki sygnału były jak najkrótsze.

krótsze ścieżki sygnału redukują zakłócenia, aby odtwarzać dźwięk, który jest czysty, wysoce klarowny i wierny oryginalnemu nagraniu.