Biolage Keratindose, kuracja keratynowa do włosów zniszczonych, 10x10ml, 905 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 6 sklepów z produktem Biolage Keratindose, kuracja keratynowa do włosów zniszczonych, 10x10ml, 905 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-43%
Biolage Keratindose, kuracja keratynowa do włosów zniszczonych, 10x10ml
59.99
Bodyland.pl
Kérastase Discipline Fluidissime Anti-Frizz na połysk włosów 150 ml dla kobiet
88.09
E-Glamour.pl
Kerastase Spray Fluidissime 150 ml
89.00
agneess
Kérastase Discipline Fluidissime Anti-Frizz na połysk włosów 150 ml dla kobiet
89.50
ELNINO PARFUM
Kerastase Fluidealiste Fluidissime | Wygładzający spray termoochronny 150ml
102.69
ESTYL.pl
Kerastase Discipline Fluidissime, wygładzający spray termochronny, 150ml
105.90
Hairstore.pl

Parametry

Producent:Biolage
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać kuracja
Rodzaj włosów suche i zniszczone
Pojemność 150 ml

Opis

SPRAY FLUIDISSIME

Spray Fluidissime - ochrona przed puszeniem się włosów. Spray do włosów ułatwia suszenie włosów, nadaje im lśnienie i zapobiega ich puszeniu nawet poprzez 72 godziny.

towar w formie mgiełki do włosów cechuje łatwa, szybka i przyjemna aplikacja. Spray do włosów można prosto rozprowadzić na całej powierzchni włosów. Włosy zyskują oryginalną lekkość oraz lśniącą teksturę. Towar broni włosy przed puszeniem i elektryzowaniem bez ich obciążania.

Spray do włosów nałożyć na suche albo osuszone ręcznikiem włosy. Spryskiwać włosy pasmo po paśmie. Nie spłukiwać. Wysuszyć i wymodelować tak jak z reguły.

Spray do włosów upraszcza codzienną pielęgnację włosów skłonnych do puszenia się. Produkt powoduje, iż stają się one miękkie i błyszczące i bardziej podatne na układanie. Skuteczność działania mgiełki do włosów niepowtarzalne komponenty energiczne.

  • Morpho-Keratine Complex™ - bogaty w konieczne dla włosów aminokwasy i pochodne białka pszenicy, które wzmacniają i odbudowują uszkodzone włókna włosów.
  • Surface-Morphing Polymers - polimery otulające powierzchnię włókna włosa ochronną powłoką hydrofobową, która broni je przed czynnikami zewnętrznymi, wilgocią oraz puszeniem się.

Spray do włosów parametry termoochronne - obniża tarcie i broni włókna włosów w trakcie codziennej kreacji. Dyscyplinuje nawet najbardziej niesforne włosy - zabezpiecza je przed elektrowaniem i puszeniem się. Ma też specjalne substancje wzmacniające połysk włosów. W rezultacie dostajemy lśniące, miękkie i połyskujące włosy cechujące się zdrowym wyglądem.

pojemność 150 ml

W związku z regulaminem naszego sklepu możesz nabyć maksymalnie 6 sztuk tego towaru.