Fanola Curly Shine maska do włosów kręconych 1000ml, 14032 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Fanola Curly Shine maska do włosów kręconych 1000ml, 14032 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 25.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Fanola Curly Shine maska do włosów 1000 ml dla kobiet
25.90
ELNINO PARFUM
-3%
Fanola Curly Shine maska do włosów 1000 ml dla kobiet
25.90
E-Glamour.pl
fanola curly maska do loków i włosów falowanych 1000ml
26.60
Gobli.pl

Parametry

Producent:Fanola
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać maska
Rodzaj włosów kręcone
Działanie nawilżające
Pojemność 1000 ml

Opis

Maska Fanola Curly Shine Curly and Wavy Hair powstała, aby pielęgnować, dyscyplinować i wzmacniać włosy z natury kręcone, falowane i puszące się. Specyfik eksponuje skręt pasm, uniemożliwia ich puszeniu, dociąża i dyscyplinuje włosy kręcone, proponując intensywne nawilżenie.

produkt usprawnia późniejsze rozczesywanie i modelowanie pasm kręconych i falowanych, tworząc na ich powłoce cienki film wygładzający strukturę kosmyków. W konsekwencji czupryna staje się cudownie miękka, błyszcząca i przyjemna w dotyku, nie puszy się, a problem odstających we wszystkie strony pojedynczych włosków odchodzi w zapomnienie.Maska Fanola Curly Shine Curly and Wavy Hairzapobiega puszeniu się i odstawaniu falowanych i kręconych włosów.

Za cechy wzmacniające i nawilżające odpowiadają proteiny jedwabiu. To dzięki nim struktura włosów jest gładka, pozbawiona ubytków, bardziej niepodatna na łamanie i kruszenie. Kosmetyk przywraca sprężystość, broni pasma przed wilgocią i działa antystatycznie, pozostawiając włosy miękkie i pełne blasku.

Proteiny jedwabiu tworzą transparentną barierę ochronną na pasmach włosów, gwarantując zjawiskowy wygląd włosów falowanych i kręconych.pojemność:1000ml