Fanola no yellow care 2-phase potion wegańska odżywka do włosów blond i rozjaśnianych 150ml promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Fanola no yellow care 2-phase potion wegańska odżywka do włosów blond i rozjaśnianych 150ml oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 20.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-38%
Fanola, No Yellow, dwufazowa odżywka do włosów w sprayu, 150 ml
20.00
Empik
Fanola No Yellow 2-Phase Potion pielęgnacja bez spłukiwania 150 ml dla kobiet
29.82
ELNINO PARFUM
Fanola No Yellow 2-Phase Potion pielęgnacja bez spłukiwania 150 ml dla kobiet
29.82
E-Glamour.pl
fanola no yellow wegańska odżywka do włosów blond i rozjaśnianych 150ml
32.45
Gobli.pl

Parametry

Producent:Fanola
Kategoria:Odżywianie włosów
Rodzaj włosów blond i siwe
Pojemność 150 ml

Opis

 Fanola No Yellow Care 2-Phase Potion – dwufazowa odżywka do włosów blond, rozjaśnianych i siwych Każdy rodzaj włosów wymaga stosownej pielęgnacji, trzeba jednak wiedzieć, jakie kosmetyki wybierać, by utrzymać nie tylko prawidłową kondycję, ale i ładny kolor.

Dlatego warto korzystać z kosmetyków, dedykowanych specjalnie do danej barwy kosmyków. Jaka odżywka będzie najkorzystniejsza dla włosów jasnych? Fanola No Yellow Care 2-Phase Potion to profesjonalna dwufazowa odżywka, asygnowana specjalnie dla włosów blond, siwych i rozjaśnianych.

Jej działanie polega na likwidacji niechcianych, żółtych odcieni i przywróceniu włosom jedwabistości i witalności. Odżywka kompleksowo nawilża włókna włosów bez ich obciążania. Zabezpiecza przed działaniem wilgoci i chroni przed puszeniem.

sprawia, iż włosy stają się miękkie, proste w rozczesywaniu i kreacji. Atuty wykorzystywania odżywki Fanola No Yellow Care 2-Phase Potion: likwidacja żółtych odcieni; przywrócenie włosom witalności; zagwarantuje miękkość i jedwabistość włosów; dodaje blasku i rozświetla kolor; kompleksowo nawilża; chroni przed puszeniem i wilgocią; nie obciąża włosów; upraszcza rozczesywanie; do włosów jasnych, siwych i rozjaśnianych.

Sposób wykorzystania: towar rozpyl na umytych, osuszonych ręcznikiem włosach. Delikatnie wmasuj i rozczesz. Nie spłukuj. Przed zastosowaniem wstrząśnij....