Kemon Yo Cond Violet/Violet 250ml, KLT1311 promocja 2024

jest dostępny w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Kemon
Kategoria:Odżywianie włosów

Opis

Kemon Yo Cond Color System Violet odżywka koloryzująca do włosów

Kemon Yo Cond Color System Violet odżywka koloryzująca do włosów neutralizująca żółte tony

Odżywka Kemon Yo Cond Violet to znakomity preparat koloryzująco-pielęgnacyjny. W prosty sposób odświeża kolor, przedłuża jego solidność między farbowaniami lub nadaje włosom niebanalny odcień. To świetne połączenie pielęgnacji i koloru w jednym kroku. Odżywka w zaledwie 3 minuty rozszerza intensywność refleksów, ożywia i broni kolor, odżywia włosy oraz zagwarantuje im niesamowity blask. Yo Cond Violet wzmacnia fioletowe tony, nadając włosom głęboki fioletowoniebieski odcień.

Receptura odżywki Yo Cond mieści 86% elementów pochodzenia naturalnego. Oparta została na Velian Complex, zawierającym mieszankę ekstraktów roślinnych (dziewanny, kocanki, lnu i rumianu żółtego) przypasowanych ze względu na swoje atrybuty przeciwutleniające, zmiękczające i łagodzące. Kosmetyk zawierają dodatkowo ekstrakt z jogurtu dla większego efektu kojącego, jeszcze większej ochrony i odżywienia. W wyniku czego pasma pozostają wyraźnie lśniące, bardziej odżywione i wzrokowo zdrowsze, a odcień intensywny.

pojemność: 250 ml
+ GRATIS: nawilżająca maska do twarzy YoColor System Face Mask 15 ml

Yo Cond

Odżywki koloryzujące Kemon Yo Cond są wyśmienite do wszelkich rodzajów włosów - farbowanych, rozjaśnianych i naturalnych. Są delikatne dla struktury włosów, nie przesycają koloru i łatwo się zmywają. Wydobywają naturalny blask włosów i są proste w użyciu. Pozostawiają włosy gładkie, miękkie i odżywione. Są dostępne w 11 interesujących kolorach.

Kliknij tutaj i sprawdź pozostałe odcienie Yo Cond!

Sposób użycia

Załóż rękawiczki, chroń ubranie i inne powierzchnie. Na umytych i osuszonych ręcznikiem włosach równomiernie rozprowadź odżywkę, najlepiej przy pomocy grzebienia. Pozostaw na 3 minuty, następnie zemulguj i skrupulatnie spłucz. W przypadku włosów naturalnych lub chęci uzyskania intensywniejszego odcienie, pozostaw odżywkę na dłużej (3-10 min). Zalecamy stosowanie Yo Cond co 3-5 myć. Odcień i intensywność stopniowo zanikają wraz z każdym kolejnym myciem.