Kerastase Elixir Ultime, odżywka do włosów z olejkami, 200ml (4045787269116) promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Kerastase Elixir Ultime, odżywka do włosów z olejkami, 200ml (4045787269116) oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 44.72 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-17%
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig & Keratin maska do włosów 500 ml dla kobiet
44.72
ELNINO PARFUM
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig & Keratin maska do włosów 500 ml dla kobiet
46.20
E-Glamour.pl
Schwarzkopf BC Oil Miracle Barbary Fig Oil, maska odbudowująca, 500ml
54.15
Hairstore.pl

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Odżywianie włosów
Pojemność 500 ml

Opis

Schwarzkopf & Henkel to firma kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak niewiele miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był używany – by umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak przełomowy, a zarazem pożądany, iż zaledwie rok później Schwarzkopf swój artykuł dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, iż wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak duży, iż mógł sobie pozwolić ponadto na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł również za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy towar do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest bardzo modnym produktem kosmetycznym.

Szampon ten aktualnie podzielony pozostał na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które ponadto zostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, zapobiegające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów firmy Schwarzkopf – Taft. Firma znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf został wykupiony poprzez producenta Henkel, a następnie wprowadzono markę OSIS, która asygnowana jest do stosowania przez fachowych fryzjerów.

firma ciągle się rozwija i proponuje swym klientom coraz to nowe rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu zadowala się popularnością i zachwytm.