Kerastase initialiste - serum wzmacniające włosy 60ml (3474630493421) promocja 2019

Cena117.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie agneess

Parametry

Producent:Kerastase
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać serum
Pojemność 60 ml

Opis

INITIALISTE

Serum Initialiste wykorzystuje nowoczesną technologię pielęgnacji włosów. Sprzyja wzrostowi mocniejszych, zdrowszych, błyszczących włosów. Wzmacnia odporność, nadaje naturalny lśnienie.

Wzmocnienie włosów to podstawowa zaleta regularnego używania serum Initialiste, która pozwala odkryć radość posiadania zdrowych, lśniących, a także zadbanych włosów. Prawidłowe oddziaływanie na materię włosa, jego , a także niepodatność to gwarancja prawidłowej kondycji włosa oraz nadzwyczajnego wyglądu. Aromat i konsystencja towaru pozwalają poczuć się , a także zanurzyć się na moment w świecie luksusu.

Serum do włosów Initialiste należy stosować 2-3 razy w tygodniu. Przed aplikacją towaru umyć włosy Kąpielą Kérastase, przypasowaną adekwatnie do rodzaju i potrzeb włosów i skóry głowy. Następnie włosy osuszyć subtelnie ręcznikiem.

Nałożyć kilka kropli serum inicjując od nasady włosa. Aplikować przedziałek po przedziałku. Optymalna liczba artykułu dla włosów normalnych to 2 dozy, natomiast dla włosów osłabionych bądź uwrażliwionych - 4 dozy. Następnie finezyjnymi ruchami dokładnie wmasować serum w skórę głowy. Nie spłukiwać.

Initialiste to pierwsze serum do włosów, które oddziałuje bezpośrednio w miejscu wzrostu włosa. Swoją wydajność zawdzięcza oryginalnemu doborowi części intensywnych, opartym na Kompleksie Regeneracyjnym. Komórki macierzyste roślin, a także ceramidy powodują, iż odrastające włosy są silne i błyszczące. Odpowiadają także za odżywianie włosów.

Wysoka sprawność to wynik zastosowania innowacyjnej formuły opartej na:

  • macierzystych komórkach roślinnych, które odpowiadają za inicjowanie i optymalizację regeneracji mieszka włosowego,
  • polifenolach odpowiedzialnych za ochronę komórek macierzystych przed krzywdzącym wpływem stresu oksydacyjnego,
  • gluco-lipidach GL, ich działanie skierowane jest na optymalizację wzrostu włosów.

Skuteczność działania została potwierdzona w samoopisowym teście w grupie 129 pań.

objętość 60 ml

W związku z regulaminem naszego sklepu możesz nabyć maksymalnie 6 sztuk tego artykułu.