Wella Kuracja przeciwłupieżowa or oil reflections (6 ml x 10) (3614227330627) promocja 2022

Cena163.69
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:wella
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać kuracja

Opis

Serum do włosów Oil Reflections Elixir Haare Serum od Wella nadaje włosom wyjątkowo długookresowy lśnienie i usprawnia ujarzmienie niesfornych kosmyków. Formuła gromadzi kompilację zapobiegającą puszeniu się włosów i ułatwiającą rozczesywanie.

produkt jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów i stanowczo przyjazny dla włosów. Wysokiej jakości naturalne komponenty, takie jak olejek kameliowy i biała herbata, nadają temu połączeniu działanie uspokajające i oprócz elitarnej pielęgnacji odpowiadają za aksamitność i zdrowy połysk włosów, który utrzymuje się poprzez cały dzień.

Serum do włosów Oil Reflections Elixir Haare Serum od Wella gwarantuje zdrowy blask i aksamitność każdemu włosowiSerum rozprowadza się na wilgotnych włosach i wmasowuje w pasemka. Po dłuższym czasie oddziaływania wynoszącym do dziesięciu minut, towar spłukuje się ciepłą wodą, a następnie układa się jak przede wszystkim.

Pierwsze pozytywne efekty pojawiają się już po kilku wykorzystaniach, a struktura włosów wydaje się wyraźnie zdrowsza. Włosy łatwiej się układają, są gładsze i grubsze. To serum jest adekwatne zarówno dla pań, jak i mężczyzn i nadaje włosom długookresowy lśnienie i nową aksamitność poprzez cały dzień.