Loreal mythic oil huile initiale thick hair | odżywczy olejek do włosów 150ml (3474636501960) promocja 2021

Cena64.95
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Gobli.pl

Parametry

Producent:Loreal
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać olejek
Działanie nawilżające, wygładzające
Pojemność 100 ml

Opis

Awokado

Olejek z pestek winogron

Inspirowany orientalnymi tradycjami, olejek Mythic Oil natychmiast i dogłębnie odżywia włókno włosa dla zapewnienia promiennego blasku i poskromionych włosów. Jest nasycony olejkiem z awokado i olejkami z pestek winogron. Każdy wariant włosów czy najmodniejsza fryzura będą wyglądać lepiej dzięki kilku kroplom tego luksusowego olejku do włosów. Nakładaj na suche włosy lub tuż przed ich modelowaniem. Olejek z awokado i pestek winogron dla uzyskania wytworno odżywionych, głęboko nawilżonych i wypełnionych włosów za sprawą orientalnych rytuałów.

Olejek z awokado

Olejek z awokado, nazywany olejkiem 7 witamin, dużo elementów mineralnych takich jak potas, mangan czy krzem. Działa odżywczo na skórę i włosy, silnie nawilża i regeneruje. Wcierany w skórę głowy, genialnie uniemożliwia wypadaniu włosów, a także wzmacnia ich cebulki.

Olejek z pestek winogron

Olej roślinny o uniwersalnym zastosowaniu. Jego siła leży w nieszablonowej dawce tokoferolu, witaminy E, rozpuszczalnym w tłuszczu antyoksydancie, dogłębnie odżywiającym włosy, pozostawiając je miękkie i jedwabiste.


typ włosów

- Każdy wariant włosów


Efekt

- Rozświetla

- Wygładza

- Przeciwdziała puszeniu


Sposób zastosowania
Stosuj przed modelowaniem na mokre włosy. Włosy będą się łatwiej rozczesywać, zyskają miękkość i rozświetlenie. Jako wykończenie na suche włosy - włosy zyskają rozświetlenie i ochronę przed puszeniem.

objętość
100 ml