bc oil miracle barbary fig oil, maska odbudowująca, 150ml marki Schwarzkopf promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem bc oil miracle barbary fig oil, maska odbudowująca, 150ml marki Schwarzkopf oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 32.55 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig & Keratin maska do włosów 150 ml dla kobiet
32.55
E-Glamour.pl
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig & Keratin maska do włosów 150 ml dla kobiet
35.92
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Schwarzkopf
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać maska
Pojemność 150 ml

Opis

Schwarzkopf & Henkel to firma kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak niedużo miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był używany – żeby umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak rewolucyjny, a zarazem pożądany, że zaledwie rok później Schwarzkopf swój artykuł dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, że wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak spory, iż mógł sobie pozwolić dodatkowo na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł także za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy produkt do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest stanowczo popularnym produktem kosmetycznym.

Szampon ten obecnie podzielony został na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które na dodatek pozostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, zapobiegające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów firmy Schwarzkopf – Taft. Producent znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf pozostał wykupiony poprzez markę Henkel, a następnie wprowadzono producenta OSIS, która przeznaczona jest do stosowania przez fachowych fryzjerów.

producent ciągle się rozwija i oferuje swoim klientom coraz to nowe rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu raduje się popularnością i zachwytm.