Schwarzkopf bc oil miracle maseczka do pielęgnacji końcowej z olejkiem arganowym olejek czarny 100 ml (4045787158489) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Schwarzkopf bc oil miracle maseczka do pielęgnacji końcowej z olejkiem arganowym olejek czarny 100 ml (4045787158489) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 33.08 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Finishing Treatment olejek do włosów 100 ml dla kobiet
33.08
E-Glamour.pl
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Oil Miracle Finishing Treatment olejek do włosów 100 ml dla kobiet
36.51
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:SCHWARZKOPF
Kategoria:Odżywianie włosów
Pojemność 100 ml

Opis

Schwarzkopf & Henkel to firma kosmetyczna, która jest jedną z najpotężniejszych i największych na rynku. Jej początki sięgają 1898 roku, kiedy to Hans Schwarzkopf otworzył w Berlinie aptekę, która mogła poszczycić się m.in.

działem perfumeryjnym. Zaledwie pięć lat później człowiek ten stworzył pierwszy na świecie szampon do mycia włosów. Jednak niewiele miał on wspólnego z dzisiejszymi szamponami, jeśli chodzi o postać, w jakiej był używany – żeby umyć nim włosy szampon w proszku należało rozpuścić w wodzie.

Wynalazek był tak przełomowy, a zarazem pożądany, że zaledwie rok później Schwarzkopf swój artykuł dostarczał już do wielu drogerii berlińskich. To nie wszystko, popularność szamponu sprawiła, że wyeksportowano go także do Rosji i Holandii.

W 1927 roku miała miejsce prezentacja pierwszego szamponu w płynie, który wyprodukował oczywiście Schwarzkopf. Jego sukces był tak znaczny, iż mógł sobie pozwolić dodatkowo na otwarcie centrum szkolenia fryzjerów.

Poszedł również za ciosem i stworzył pierwszy niealkaliczny szampon „Onakali", a w 1947 roku na rynku pojawił się pierwszy towar do koloryzacji włosów jego produkcji. W 1949 roku zaczęto produkcję Schaumy, która do chwili obecnej jest szczególnie modnym produktem kosmetycznym.

Szampon ten aktualnie podzielony pozostał na trzy linie: damską, męską i dziecięcą, które dodatkowo pozostały podzielone ze względu na funkcje, które spełniają. I tak są np. Szampony ziołowe, odbudowujące włókno włosa, zapobiegające nadmiernemu wybadaniu włosów czy łupieżowi.

W 1951 roku na rynku pojawił się lakier do włosów marki Schwarzkopf – Taft. Marka znana jest także z tzw. Metody Schwarzkopfa, która określa zasady przeprowadzania zabiegów trwałej ondulacji. Z kolei w 1995 roku Schwarzkopf został wykupiony poprzez producenta Henkel, a następnie wprowadzono markę OSIS, która przeznaczona jest do wykorzystywania przez mistrzowskich fryzjerów.

producent ciągle się rozwija i oferuje swym klientom coraz to świeże rozwiązania kosmetyczne. Z tego względu cieszy się popularnością i uznaniem.