produkty wella produkty vitamin conditioning mousse haarspray 200.0 ml marki Wella promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem produkty wella produkty vitamin conditioning mousse haarspray 200.0 ml marki Wella oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 31.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-58%
Wella Professionals Invigo Color Brilliance farba do włosów 200 ml dla kobiet
31.70
ELNINO PARFUM
Wella Professionals Invigo Color Brilliance farba do włosów 200 ml dla kobiet
32.30
E-Glamour.pl
wella color brilliance odżywka do włosów farbowanych 200 ml
43.60
Gobli.pl
Wella INVIGO Color Brilliance Odżywka W Piance haarschaum 200.0 ml
75.19
Douglas

Parametry

Producent:Wella
Kategoria:Odżywianie włosów
Postać maska
Pojemność 200 ml

Opis

Wella - Vitamin Conditioning Mousse Witaminowa pianka odżywcza do włosów Vitamin Conditioning Mousse z kolekcji Color Brilliance od Wella to lekka, przewiewna pianka, który w mgnieniu oka zapewni Twoim włosom imponujący lśnienie koloru i maksymalną aksamitność.

produkt pielęgnacyjny do włosów zawiera progresywną technikę Anti-Oxidant Shield, która niezawodnie chroni włosy przed wpływami środowiska i spowalnia proces utleniania po koloryzacji. Dokładnie skomponowany kompleks części aktywnych z kawioru limonkowego, witaminy E, histydyny i cząsteczek wiążących miedź jest także w stanie trwale utrzymać intensywność włosów farbowanych.postępowa pielęgnacja włosów - idealnie dopasowana do włosów farbowanychRegularnie stosuj piankę Vitamin Conditioning Mousse po myciu szamponem,trafnie pielęgnować włosy farbowane i dostarczać im elementów odżywczych.

Korzystasz przy tym z delikatnego zapachu owoców cytrusowych, który otula Twoje włosy przez mnóstwo godzin i zapewnia uczucie świeżości i zadbanej pielęgnacji. Wskazówka: najkorzystniejsze efekty w pielęgnacji włosów osiągniesz, jeśli scalisz piankę witaminową z innymi produktami z serii Wella Color Brilliance - na przykład z intensywnie odżywczym szamponem lub maską do włosów.