BioTechUSA 100% Pure Whey 2270g promocja 2019

Cena159.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie www.sfd.pl/sklep

Parametry

Producent:BioTechUSA
Kategoria:Odżywki białkowe
Wielkość opakowania 2270 g

Opis

100% PURE WHEY ROLA BIAŁEK W ORGANIZMIE CZŁOWIEKA

Białko, jako jeden z trzech fundamentalnych makroskładników żywieniowych człowieka, jest niezbędny, aby ten mógł zachować zdrowie organizmu i korzystnie funkcjonować. Białka, podzielone ze względu na swoje funkcje na budulcowe, energetyczne i regulujące, pełnią w organizmie ludzkim szereg ważnych zastosowań, i tak też: wchodzą w skład niektórych enzymów i hormonów, odbudowują uszkodzone tkanki, odpowiadają za transport substancji, wspomagają eliminowanie zgubnych toksyn, dostarczają energii, i pokaźnie więcej. Dieta niedoborowa, uboga we właściwą podaż białek przyczynia się do spadku zdrowotności oraz może być przyczyną rozwoju chorób. Co więcej, jeżeli jesteśmy osobami wysportowanymi, realizującymi takie cele, jak rozwój masy czy redukcja masy ciała, odpowiednia podaż białek z zewnątrz powinna być aspektem kluczowym, gdyż już śladowy niedobór tego składnika uniemożliwia zarówno wzrost mięśni, jak i zaburza prawidłowe odchudzanie.

Zapotrzebowanie organizmu na białko zależy od działania takich czynników, jak: wiek, płeć, masa ciala, stan zdrowia, dynamiczność fizyczna, i różni się w sytuacji poszczególnych osób, w związku z czym, układając plan żywienia dla siebie, należy zabrać pod uwagę jedynie własne wytyczne i potrzeby ustrojowe, nie kolegów. Osoby intensywne fizycznie i sportowcy, ze względu na powiększony wydatek energetyczny będący następstwem aktywnego wysiłku, potrzebują więcej białek, niżeli osoby nie parające się żadną formą sportu, pracujące biurowo. Ponadto, bywa często, że posiłkują się oni wówczas uzupełniającą suplementacją, albowiem pokrycie dziennego zapotrzebowania na białko okazuje się dla nich kłopotliwe, zwłaszcza w natłoku zawodowych i domowych zobowiązań.

mocne strony ODŻYWEK BIAŁKOWYCH

Odżywki białkowe, choć ich wykorzystywanie jest przypisywane zwykle sportowcom, są środkami specjalnego stosowania, po które mogą sięgać wszyscy, niezależnie od stopnia wytrenowania; nie jest bowiem rzadkością sytuacja, kiedy osoba niezwiązana w żaden sposób ze sportem nie pokrywa swojego dziennego zapotrzebowania na białko i potrzebuje wsparcia. Gotowy preparat białkowy może się wówczas okazać wybawieniem, które w prosty i szybki sposób dostarczy bogactwa pełnowartościowych białek, jak także kompleksu witamin i innych wartościowych komponentów, które stanowią dodatek od producenta odżywki.

Suplementacja odżywkami białkowymi w sytuacji osób aktywnych fizycznie ma na celu z reguły wsparcie procesów potreningowych związanych z regeneracją i wzrostem mięśni. Dodatkowym atutem preparatów białkowych jest też ich komfortowa forma proszku do wymieszania, który pozwala w prosty sposób uzyskać odżywczy koktajl do picia, i nad wyraz dobry smak, dzięki któremu odżywki białkowe nie tylko wspomagają trening, ale też urozmaicają dietę i przełamują rutynę żywienia.

zalety BIOTECH USA 100% PURE WHEY

Suplement diety BioTech USA 100% Pure Whey to wysokiej jakości odżywka białkowa, która opiera swój skład na wysokiej zawartości pełnowartościowych białek pochodzących z dwóch przeróżnych źródeł protein: koncentratu i izolatu białek serwatki. Progresywna formuła środka, odznaczająca się na dodatek dodatkiem wolnych aminokwasów dla jeszcze lepszego działania, czyni z BioTech USA 100% Pure Whey nieocenione wsparcie w okresie pracy nad masą! Co więcej, preparat, dzięki niskiej zawartości węglowodanów i tłuszczów, jest także znakomitą propozycją dla osób odchudzających się, którzy poszukują jedynie najlepszych produktów białkowych! Stała suplementacja BioTech USA 100% Pure Whey wspiera rozwój mięśni, jak również ochrania naszą masę przed niepożądanym rozpadem (katabolizmem). Na dodatek, suplement wspiera procesy regeneracyjne po treningu, a także stanowi bogate źródło BCAA w każdej porcji! towar przystępny w formie sproszkowanej, w wielu rewelacyjnych smakach!