BioTechUSA Beef Protein 500g (5999076207732) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem BioTechUSA Beef Protein 500g (5999076207732) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 50.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
BioTechUSA Beef Protein 500g
50.00
www.sfd.pl/sklep
BioTech Usa - Beef Protein - 500g
59.00
fitmuscle.pl

Parametry

Producent:BioTechUSA
Kategoria:Odżywki białkowe
Wielkość opakowania 500 g

Opis

BEEF PROTEIN ZNACZENIE BIAŁEK W ORGANIZMIE CZŁOWIEKA

Białko odgrywa szczególną rolę w żywieniu sportowym, gdyż wraz ze wzrostem dynamiczności fizycznej, rozszerza się także wydatek energetyczny organizmu, a w rezultacie - jego zapotrzebowanie na energię, w tym na dodatek tę pochodzącą z białek. Białko jako podstawowy budulec tkanek odpowiada za ich naprawę i odbudowę w przypadku uszkodzeń będących konsekwencją np. Treningu i magazynuje i transportuje najróżniejsze substancje. Co więcej, białko wchodzi w skład rozmaitych związków, jak niektóre hormony i enzymy, i stanowi alternatywne źródło energii, kiedy początkuje brakować tej "podstawowej", pochodzącej z węglowodanów.

Białko w sporcie zezwala na budowanie i rozwój masy, wykazuje działanie antykataboliczne i zezwala na redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Co więcej, już nieduży niedobór białek w organizmie upośledza powyższe procesy i wpływa negatywnie na nasze zdrowie, będąc przyczyną takich dolegliwości, jak osłabienie kondycji skóry, włosów i paznokci, zaburzenia koncentracji i skupienia, bóle mięśni i stawów, utrudniona regeneracja, spadek odporności, retencja płynów w organizmie.

jednakże, w żywieniu sportowym znaczenie ma nie tylko ilość zjadanych co dzień białek, a ich jakość włącznie. Osoby aktywne fizycznie powinny istotnie dbać o stałą podaż białek wysokiej jakości, pełnowartościowych, które zawierają zestaw aminokwasów niezbędnych. Związki te, choć niezwykle niezbędne organizmowi, by ten mógł poprawnie funkcjonować, nie mogą zostać poprzez niego wytwarzane, w związku czym należy je stale dostarczać wraz z pokarmem. Białka pełnowartościowe występują z reguły w produktach zwierzęcych takich, jak mięso, mleko i jego przetwory, jaja. Na dodatek, w celu uzupełnienie swojej diety w białko pełnowartościowe, można także sięgnąć po suplementację gotowym preparatem białkowym, jak odżywka białkowa, o której więcej piszemy poniżej.

KORZYŚCI SUPLEMENTACJI BIAŁKIEM

Suplementacja białkiem przynosi niemało korzyści takich, jak wygoda i komfort użytkowania; przyrządzenie proteinowego szejka zajmuje bowiem nie więcej, aniżeli dwie minuty, i wymaga od nas dodatku wyłącznie porcji wody albo mleka. Tak przygotowany koktajl stanowi rewelacyjną propozycję białkowego posiłku po treningu, zaś jego dodatkowym atutem jest stosunkowo mały rozmiar, który zezwala na zabranie go wszędzie ze sobą, także na siłownię. Osoby aktywne fizycznie i sportowcy wszelakich dyscyplin z ochotą sięgają po gotowe rozwiązania w postaci odżywek białkowych, których stosowania pozwala zaoszczędzić czas spędzany w kuchni, umożliwia dostarczenie do organizmu porcji pełnowartościowych białek, jak na dodatek wspiera organizm podczas treningu, a także po nim.

mocne strony BIOTECH USA BEEF PROTEIN

Suplement diety BioTech USA Beef Protein to wysokiej jakości odżywka białkowa, której skład opiera się na bogatym udziale hydrolizowanego białka wołowego. Preparat pozostał na dodatek wzbogacony dodatkiem witamin i minerałów, w tym także witamin z grupy B, i posiada mieszankę aminokwasów. Odżywka białkowa BioTech USA Beef Protein odznacza się niską zawartością tłuszczu i węglowodanów, dzięki czemu jest łatwiej trawiona, i nie posiada laktozy ani soi. Stała suplementacja preparatem BioTech USA Beef Protein pozwala dostarczać do organizmu bogactwa wysokiej jakości białek, wspiera budowanie i rozwój beztłuszczowej masy oraz wspomaga jej utrzymanie. Środek przystępny w formie proszku.