OstroVit MASS IT 3400g promocja 2019

jest dostępny w sklepie www.sfd.pl/sklep

Parametry

Producent:OstroVit
Kategoria:Odżywki węglowodanowe
Wielkość opakowania 3400 g

Opis

MASS IT GAINER - JAK TO DZIAŁA?

Gainery to preparaty cieszące się dużą popularnością, i złożone z węglowodanów i białek, stanowią doskonałe wsparcie organizmu w procesu intensywnych treningów i pracy nad masą. Większośc osób, choćby tych niedoświadczonych, wie, do czego służy gainer, czy jednak te same osoby wiedzą, iż nie każdy po gainer powinien sięgać? Gainery to odżywki na masę, których skład opiera się na powiększonym udziale węglowodanów, w związku z czym są one niezwykle kaloryczne, a już jedna porcja odżywki może dostarczać prawdziwej bomby kalorii. Z tego powodu nie powinny po nie sięgać osoby łatwo przybierające na wadze, z tendencją do odkładania tkanki tłuszczowej. Jest to za to wspaniała propozycja dla tzw. Ektomorfików tj. Osób, które wykazują problem z przybraniem masy i zgłaszają rozszerzone zapotrzebowanie na pełnowartościowe kalorie, które z trudem pokrywają z żywności.

Gainery są nadzwyczajna propozycją, kiedy jesteśmy zmuszeni spożyć posiłek o kaloryczności przekraczającej nasze możliwości tj. Gdy więcej musimy przyjąć, aniżeli jesteśmy w stanie zjeść. Taka sytuacja zdarza się nierzadko w procesu wzmożonego wysiłku fizycznego, i warto być wówczas adekwatnie przygotowanym. Gainery przystępne na rynku różnią się pomiędzy sobą poziomem kaloryczności (niektóre zawierają więcej tłuszczu i białek itd.) oraz dodatkami, jak witaminy i minerały, kreatyna czy glutamina, które nierzadko dodają do swych towarów producenci. Z tego względu zaleca się wnikliwe analizowanie zamieszczonych na odwrocie opakowania etykiet oraz wybór suplementu, którego skład najmocniej odpowiada naszym potrzebom.

GAINER ZAMIAST POSIŁKU?

Gainery stanowią nieprzeciętny zamiennik odżywczego posiłku np. Po treningu, i mogą pomóc w niejednej sytuacji awaryjnej, kiedy zapominamy o przygotowaniu właściwego posiłku. Co więcej, pomagają one wówczas uzupełnić zapasy glikogenu mięśniowego po treningu oraz dostarczają pełnowartościowych białek, których potrzebuje w tym momencie nasz organizm w celach regeneracyjnych i budulcowych. Mimo to, należy pamiętać, iż gainer to jedynie uzupełnienie diety, nie zaś jej baza, i nie zastąpi permanentnie wszystkich posiłków w naszej diecie. Dodatkowo, stosowany nierozsądnie i w nadmiarze, może się także przyczyniać do niechcianego tycia i otłuszczenia.

zalety OSTROVIT MASS IT

Suplement diety Ostrovit MassIt to wysokiej jakości preparat typu gainer, którego skład opiera się o udział najwyższej jakości białek i węglowodanów, których wykorzystania pomaga osobom z trudem przybierającym na wadze uzyskać swój cel - zbudować masę. Regularne przyjmowanie preparatu Ostrovit MassIt pozwala uzupełnić zapotrzebowanie organizmu na wszystkie najważniejsze i wspiera rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej. Co więcej, suplement Ostrovit MassIt, przyjęty po treningu, pomaga uzupełnić zapasy glikogenu mięśniowego i przyspiesza regenerację organizmu. Dodatkowym atutem towaru jest fakt, że zawarte w odżywce komponenty prędko się wchłaniają i nie powodują problemów z żołądkiem. Nie zastanawiaj się i wypróbuj preparat producenta Ostrovit - MassIt już dziś, a prędko zrozumiesz, że jest to wsparcie organizmu, jakiego poszukiwałeś od wyjątkowo dawna! Środek przystępny w wygodnej wersji proszku do rozpuszczenia.