Akpo WK-9 Crystal 60 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Akpo WK-9 Crystal 60 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 599.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-5%
Okap AKPO WK-9 CRYSTAL 60 CZARNY
599.00
Sferis.pl
Okap AKPO WK-9 Crystal 60 Pro Czarny
629.99
Media Expert

Parametry

Producent:Akpo
Kategoria:Okapy do zabudowy

Opis

innowacyjny akcent w kuchni poręczny i estetyczny okap producenta Akpo, dzięki któremu pozbędziesz się ze swej kuchni wszelkich zapachów unoszących się w trakcie gotowania. Jego oryginalna stylistyka genialnie wkomponuje się w aranżację każdej postępowej kuchni.

skuteczny i niegłośny Okap jest wyjątkowo produktywny i nadzwyczajnie sprawdzi się także w większej kuchni. Jego skuteczność w zależności od prędkości waha się w przedziale 259 m3/h - 418 m3/h. Użytkownik ma do wyboru dwa tryby pracy okapu.

W zależności od zapotrzebowania Akpo WK-9 można używać jako pochłaniacz albo jako wyciąg. Okap wyposażony jest w przeciwtłuszczowy filtr aluminiowy, opcjonalnie można zamontować też filtry węglowe. Dotykowe sterowanie Sterowanie urządzeniem odbywa się przy pomocy dotykowego modułu elektronicznego.

Na wyposażeniu znajduje się także pilot, a także timer. OKAP ma także oświetlenie LED. W trakcie pracy urządzenie jest stosunkowo ciche, zakres głośności waha się między 54 dB – 66 dB....