Candy CCC60 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Candy CCC60 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 579.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Candy CCC60X
579.00
OleOle!
Candy CCC60X
639.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Candy
Kategoria:Okapy do zabudowy

Opis

Okap kominowy Candy Okap CANDY CCC60X o szerokości 60 cm. Urządzenie posiada dwa tryby pracy oraz regulację szybkości urządzenia. Maksymalna produktywność okapu wynosi 423 m3/h. Dwa tryby pracy - wyciąg kominowy/pochłaniacz Coraz częściej zwracamy uwagę na wydmuchiwanie ciepłego powietrza z kuchni, ponieważ to obszerna strata.

Z okapem CANDY CCC60X to nie problem – model może pracować w trybie zamkniętym jako wyciąg z opcjonalnym filtrem węglowym. Dzięki temu cieszysz się czystym powietrzem bez niechcianych zapachów, a wydatki na ogrzewanie domu są mniejsze.

Regulacja stopni szybkości Dobierz moc pracy okapu CANDY CCC60X do bieżących potrzeb – na pierwszym biegu okap zużywa mniej energii i pracuje ciszej, pokaźniejsza moc przyda się, gdy gotujesz kilka potraw równocześnie i konieczne jest efektywne usuwanie sporej ilości oparów.

Oświetlenie LED Oświetlenie jest nad wyraz ważne podczas gotowania. Dzięki temu wiesz, że wszystko idzie zgodnie z planem. Nowoczesne oświetlenie LED w okapie CANDY CCC60X zużywa nad wyraz niedużo energii, daje jasne światło, a diody są wyjątkowo trwałe.

Filtr przeciwtłuszczowy Filtr przeciwtłuszczowy oddziela tłuszcz od pochłanianych oparów. Dzięki temu tłusty nalot nie wytwarza się na ścianach i meblach. Aluminiowy filtr w okapie CANDY CCC60X jest oporny na korozję i przypasowany do wielokrotnego mycia, choćby w zmywarce....