MAAN Okap Fiugi L 50 czarny promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem MAAN Okap Fiugi L 50 czarny oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 365.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Okap podszafkowy do zabudowy MAAN Fiugi L 50 biały | Darmowa dostawa
365.00
Sferis.pl
Okap podszafkowy do zabudowy MAAN Fiugi L 50 satynowy (stal nierdzewna inox) | Darmowa dostawa
379.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Maan
Kategoria:Okapy do zabudowy

Opis

Oświetlenie LEDNaturalne i przyjemne dla oka oświetlenie LED zastosowane w okapie MAAN Fiugi 2 50 Czarny umożliwia komfortowe gotowanie choćby w godzinach wieczornych, bowiem gwarantuje wyśmienite oświetlenie płyty kuchennej i jej bezpośredniej okolicy.

W porównaniu z innymi systemami oświetlenie LED jest wyjątkowo ekonomiczne. Emituje światło zbliżone do światła naturalnego, zużywa minimalną liczba energii, a w dodatku znamionuje się wyjątkowo długim (choćby trzykrotnie dłuższym) okresem żywotności.

Oświetlenie LED nie tylko oświetla płytę kuchenną, podkreślając przygotowywane potrawy,na dodatek wprowadza błogą atmosferę podczas wieczornych posiedzeń w kuchni.Wyciąg albo pochłaniaczOkap MAAN Fiugi 2 50 Czarny może pracować w dwóch trybach – tryb wyciągu (powietrze, które trafia do okapu, jest oczyszczane i usuwane z wnętrza przez komin wentylacyjny), jak w dodatku jako pochłaniacz przez wykorzystanie filtra węglowego.

wyśmienite rozwiązanie w sytuacjach, w których nie ma możliwości p...