Amica OKP 6241 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Amica OKP 6241 oraz 6 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 387.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Amica OKP6241IS
387.00
OleOle!
AMICA OKP6241S
399.00
Neonet.pl
Okap kominowy OKP 6241 S 60 cm AMICA
399.00
Leroy Merlin
Amica OKP6241S
399.00
OleOle!
AMICA OKP6241IS
399.00
Neonet.pl
Okap kominowy OKP 6241IS 60 cm AMICA
423.00
Leroy Merlin

Parametry

Producent:Amica
Kategoria:Okapy
Szerokość 59 cm
Wysokość 11.4 cm
Głębokość 36 cm
Sterowanie mechaniczne
Poziom hałasu 62 dB

Opis

Okap kominowy OKP6241IS z Oświetleniem LED sprawdź, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy OKP6241IS z Oświetleniem LED 01 Oświetlenie LED Zyskaj możliwość rozszerzenia estetyki urządzenia, dzięki innowacyjnemu systemowi szerokokątnego oświetlenia diodowego LED.

02 Kolor: inox z czarnym szkłem Powierzchnia inox w połączeniu z czarnym szkłem stanowi kompozycję, która wyróżni unikatowy charakter Twojego okapu. 03 3 poziomy pracy Aż 3 poziomy pracy w okapach Amica dają Ci możliwość regulacji prędkości pracy w zależności od Twoich aktualnych potrzeb.

Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Oświetlenie LED Oszczędność energii elektrycznej i stylowy wygląd kuchni Jeśli zależy Ci na nowoczesnym wyglądzie Twojej kuchni powinieneś zdecydować się na okap z oświetleniem LED.

W ten sposób całe wnętrze stanie się bardziej stylowe, a Twoje rachunki za prąd będą widocznie mniejsze. Filtr tłuszczu: Kaseta aluminiowa 1 szt. Najlepsze oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów Warto wiedzieć, że wszystkie okapy Amica wyspowe, kominowe, teleskopowe i uniwersalne zawierają funkcjonalne filtry.

Z ich pomocą urządzenia skutecznie radzą sobie z oddzieleniem tłuszczy od pochłanianych aromatów. Każdy z nich jest wytwarzany z materiału niepodatnego na korozję, dzięki czemu możesz z nich korzystać przez długi czas.

fotografie i filmy w sekcji ''Opis produktu'' posiadają charakter poglądowy i mogą nie prezentujeć dokładnego modelu artykułu sprawdź wszystkie funkcje okapu OKP6241IS z Oświetleniem LED Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu asygnowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane przez turbinę jest odprowadzane poprzez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zapewnia korzystną wymianę powietrza w Twojej kuchni i wydajne odprowadzanie wilgoci oraz aromatów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza spełni oczekiwania w dosłownie każdej kuchni. Jest on najistotniej przydatny w przypadku, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, aktywnych filtrów węglowych.

Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń równocześnie okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów, a także ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Najlepiej, gdy tak jak w urządzeniach Amica są wykonane z tworzyw niepodatnych na korozję i umożliwiają Ci wielokrotne czyszczenie. Poziomy obrotowe silnika: 3 Rozwiń Dzięki dostosowywanej energiczności pracy wentylatora, zyskujesz możliwość znakomitego dostosowania jego pracy, do aktualnych potrzeb!

Sterowanie: przyciski kanon Rozwiń standardowe przyciski, w które został w...