Klarstein HEKTOR promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Klarstein HEKTOR oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 829.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-14%
Klarstein Hektor okap kuchenny wyciąg 52 cm wydajność: 530 m³/h LED dotykowy panel obsługi szkłoaluminiowy timer czarny stopnie wentylacji aktywnym biały
829.99
electronic-star
Klarstein HEKTOR okap kuchenny wyciąg oświetlenie filtr aluminiowy timer czarny stopnie wentylacji aktywnym biały
959.99
electronic-star
Klarstein HEKTOR SL okap kuchenny oświetlenie filtr aluminiowy timer czarny
959.99
electronic-star

Parametry

Producent:Klarstein
Kategoria:Okapy

Opis

stosowne powietrze w kuchni. Okap wyciągowy Klarstein Hektor nie musi się wszakże chować, lecz robi to z myślą o twojej twojej kuchni, znikając bezramowo w zawieszeniu nad kuchenką. Okap kuchenny Klarstein Hektor o mocy 190 W zapewnia czyste powietrze w niepokaźnych i przeciętnych kuchniach pracując w trybie otwartym.

Trzy poziomy mocy wydajność wyciągu powietrza rzędu 530 m³ na godzinę, dzięki czemu okap kuchenny do zabudowy można dostosować do aktualnych potrzeb związanych z usuwaniem oparów. Szczególną atrakcją naszego Hektora o szerokości zaledwie 50 cm i głębokości 27,5 cm jest jego zdolność do bycia praktycznie niewidocznym w kuchni.

W przeciwieństwie do większości zastosowanych okapów, znika on bezramowo w zawieszeniu nad kuchenką, przedstawiając jedynie szlachetny spód z białego bezpiecznego szkła. Tutaj ukrywa się także prosty w obsłudze dotykowy panel do sterowania wentylacją i oświetleniem.

Instalacja w szafce kuchennej sprzyja także systemowi Aero Efficiency: okap znajduje się wyjątkowo nisko nad płytą kuchenną, pochłaniając z dużą produktywnością opary, zanim rozprzestrzenią się w kuchni.

Na żądanie wyłącznik czasowy kontroluje cykl wietrzenia po zakończeniu czynności kuchennych przez 1 - 9 minut, a następnie wyłącza urządzenie. Przełączane światło z lampkami LED o mocy 2 x 2,5 W gwarantuje korzystną widoczność na płycie kuchennej.

Niepozorny, lecz efektywny pomocnik: mimo imponujących osiągów, okap do zabudowy Klarstein Hektor jest prawie niewidoczny, tak, aby nic nie zakłócało spójnego wyglądu kuchni. Okap wyciągowy można przystosować do pracy w trybie recyrkulacji przy pomocy dwóch filtrów z węglem aktywnym (artykuł 10027530).

Należy pamiętać, iż okap jest dostarczany bez węża wywiewnego.