Globalo Okap viledo 60.1 biały (5900652388622) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Globalo Okap viledo 60.1 biały (5900652388622) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 679.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Globalo Viledo 60.1 Biało-srebrny
679.00
OleOle!
Globalo Viledo 60.1 Biało-srebrny
679.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Globalo
Kategoria:Okapy
Rodzaj oświetlenia led

Opis

Opis:Klasa energetyczna C, do zabudowy, szer 59,8 cm, gł 29 cm, sterowanie push-button, zakres szybkości: 3, produktywność max. 415 m 3/h, głośność min. 49 dB, wykonanie: stal lakierowana na kolor czarny, oświetlenie pasmo LED 4W.

Linia GLOBALO DesignZalety i korzyści dla użytkownika okapu Viledo 60.1 WhiteWielką zaletą okapu Viledo 60.1 White jest jego absolutnie dyskretny charakter. Z powodzeniem można go umieścić w niemalże każdej szafce, dzięki czemu zabiera nad wyraz niewielką liczba miejsca.

Filtry aluminiowe w okapie pomalowane zostały na czarny kolor, dzięki temu estetycznie komponują się z urządzeniem. Maksymalna skuteczność: 415 m3/h Stal lakierowana na odcień biały Klawisze Push-buttonFunkcjonalności: Po podłączeniu okapu do kanału wentylacyjnego może on pracować jako wyciąg, trwale wyprowadzając pełne oparów powietrze z kuchni.

Nie zawsze jednak mamy taką technologiczną możliwość – w takim przypadku możemy zainstalować okap Viledo w trybie pochłaniacza, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza w obiegu zamkniętym. Okap do zabudowy meblowej Viledo możesz uzupełnić dwoma rodzajami filtrów: aluminiowym i węglowym.

Aluminiowy kumuluje tłuste drobinki i uwalnia szafki od niełatwej do usunięcia tłustej warstwy. Natomiast filtr węglowy (który zainstalować należy jedynie w trybie pochłaniacza) – zwalcza dokuczliwe zapachy.

Oświetlenie LED 4 W zapewni rozświetlenie przestrzeni znajdującej się bezpośrednio pod okapem. Klawisze Push-button (łatwe i wygodne w obsłudze) pozwalają na sterowanie sprzętem. Okap do zabudowy Viledo posiada aż 3 poziomy sprawności, których głośność leży w przedziale od 49 do 66 dB.Przeznaczenie: Okap Viledo 60.1 White jest ochoczo wybierany do kuchni zamkniętych jak i tych obszerniejszych otwartych na inne wnętrza.

bardzo poprawnie sprawdza się w nowoczesnych meblach kuchennych jak i w bardziej konwencjonalnych.Materiały: Okap wytworzony został ze stali lakierowanej na kolor biały.prawidłowo wiedzieć! Pielęgnację stali lakierowanej bezdyskusyjnie ułatwi specjalistyczny spray Berner WonderClean – ponadto przystępny w naszej ofercie.Id towaru Id193#