Okno wyłazowe do płaskiego dachu drf du6 100x100 marki Fakro promocja 2019

Cena5909.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie E-OknaDachowe.pl

Parametry

Producent:FAKRO
Kategoria:Okna dachowe
Szerokość 100 cm
Wysokość 100 cm

Opis

FAKRO DRF DU6

Termoizolacyjne okna wyłazowe Fakro DR_ to kolejne produkty poszerzające ofertę rozwiązań do dachów płaskich producenta FAKRO. Oprócz doświetlenia mają dodatkową cechę użytkową zapewniając wygodne i bezpieczne wyjście na płaski dach. Zastosowanie w wyłazie specjalnych zawiasów, a także funkcjonalnego systemu otwierania nietrudne otwarcie skrzydła do 80°. Sprężyny gazowe usprawniają obsługę skrzydła oraz stabilnie utrzymują go w pozycji otwartej broniąc przed przypadkowym zamknięciem. Ponadto wyłazy mają powiększone bezpieczeństwo użytkowe przez zastosowanie przeciwpoślizgowych nakładek na profilach wyłazu.

Fakro DRF DU6 to okno wyłazowe do dachów płaskich bez kopuły, wyposażone w pakiet szybowy U6, który znamionuje się niezwykle korzystnymi parametrami termoizolacyjnymi, współczynnik przenikania ciepła dla całego okna Uw=0,74 W/m2K wg EN 114351-1.

Okno do płaskiego dachu rodzaju F asygnowane jest do dachów o kącie nachylenia od 2-15 stopni.

Ościeżnica okna do dachów płaskich wytwarzana jest z wielokomorowych profili PVC wypełnionych materiałem termoizolacyjnym. Górną część okna stanowi innowacyjny zestaw szybowy, który mocowany jest z użyciem nowoczesnych technologii wklejania szyb, gwarantujących wysoką trwałość i estetyczny wygląd. Zewnętrzna, odbijająca promieniowanie słoneczne szyba refleksyjna jest hartowana, a wewnętrzna antywłamaniowa klasy P2A. W przypadku pęknięcia szyby wewnętrznej, kawałki szkła nie tworzą zagrożenia, ponieważ pozostają na folii. Okno standardowo zaopatrzone jest w blokadę ZRB chroniącą przed niezamierzonym zamknięciem skrzydła.

Energooszczędny, trzyszybowy pakiet DU6 o współczynniku przenikania ciepła dla całego okna Uw=0,70 W/m2k wg EN 14351-1.

Okno do dachów płaskich D_F z dwukomorowym kompletem szybowym DU6 zostało przebadane pod kątem izolacyjności akustycznej podczas silnych opadów deszczu. Uzyskany wynik, LIA=34 [dB]* potwierdza wysoki poziom odporności na przenikanie odgłosów deszczu, dlatego okno to znakomicie sprawdza się w miejscach, gdzie spokój i cisza są „mile widziane”.

* zgodnie z normą ISO 10140-1/A2:2014; wynik dotyczy także okien: DXF DU6, DMF DU6, DXF SECURE (PK) DU6, DMF SECURE (PK) DU6, DEF DU6

Okna mogą być osadzone na dopełniającej podstawie XRD o wysokości 15cm, która pozwala na podniesienie okna, umożliwiając jego montaż np. Na zielonym dachu. Można skonsolidować dwie podstawy XRD.

Sprawdzona budowa okien wyłazowych do płaskich dachów gwarantuje zachowanie najwyższych parametrów mechanicznych. Postępowe wzornictwo powoduje, ze nie różnią się one od charakterystycznych okien do dachów płaskich i można w nich stosować akcesoria zewnętrzne i wewnętrzne, analogiczne jak do okien do dachów płaskich np. Markizę zewnętrzną AMZ/C Solar broniącą pomieszczenie przed ostrym światłem i nagrzewaniem.

Gwarancja

  • 10 lat na okna
  • bezterminowa na gradobicie
  • 2 lata na sprężyny gazowe

Ze względu na wagę okna, koszt przesyłki kurierskiej ustalamy indywidualnie, zależnie od ilości zakupionych okien, prosimy o kontakt telefoniczny albo mailowy.

Okno dostępne na zamówienie, po przedpłacie.

artykuł nie objęty promocją "bezpłatna dostawa przy zakupie powyżej 3000 zł"